845 ft

Szállítás megközelítőleg Kedd, 2.04. és Szerda, 3.04. közt.
N
Nicknév 20.10.2021
Ár-érték arányban nem rossz pengetők, az akusztikus gitár sem szól rosszul velük.
Smirglis felülete miatt kevésbé csúszik ki az ember kezéből mint a sima felületű pengetők.
Az élei sorjásak, de cserébe rendkívül gyorsan kopnak.
Egy óra játék után már látványos az anyagveszteség.

P
ok for the price
Pet701 21.01.2023
i bought it because it's amazingly cheap compared to any other pick sets. I wouldnt say they are not good but either not the beast picks.

pros: price, mixed and nice colours, many sizes in the set.

cons: i didnt like the material of them; since the surface is rough it sometimes doesnt sound so well on an acoustic. I prefer picks with smooth surface.

g
Ennyiért ajándék
glezmen 04.03.2023
Gondolkodtam azon, vajon kinek, mire jó ez a pengetocsomag? Igazán filléres, egy pengeto ára szinte mérhetetlenül kicsi, emiatt bárkinek jó vétel lehetne, de a tartóssága azért nem olyan mint egy drága, profi pengetoé.
Aki szeretne kipróbálni több különbözo vastagságú pengetot hogy megtudja, melyikkel igazán kényelmes a játék, annak tökéletes. Ha tartanál egy marék pengetot otthon hogy ha esetleg vendég jön, biztosan találjon neki megfelelo darabot, arra szintén remek.
Elsodleges, mindennapos pengetonek sem feltétlenül rosszak, a felülete nagyon jó, nem csúszik, de tényleg érdemes a kiválasztott, megfelelo vastagságúból jó nagy adagot bekészíteni.

T
Praktikus
Tiborgal 23.11.2021
Nagyon jó, hogy ennyi, különböző méretű pengetőt egyben, ilyen olcsón meg tud venni az ember!

S
Exploring different picks
Szabber 22.06.2020
I bought this kit, because i did not know what thicknes i will prefer. It delivered what i wanted. Solid set.

RG
Fogyóeszköz
Rácz Gyula 20.12.2022
Jobban szeretem a nagyobb méretű és celluloid pengetőket, de mivel fogyóeszköz, szerintem az árát megéri.

T
If you're unsure
Totya 06.07.2023
Well selected package to try out various thicknesses, then you can aim for the perfect match.

C
Nagyon jo
CsabikaPaul 01.12.2023
Nagyon jó rendesen tényleg

Z
Zsolika 23.01.2024
Jó, hogy több különböző méret van benne. Több fajta gitáron játszom, ezért jól jön.