5-7 héten belül szállítható
5-7 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

D
Harleybacker
DepressziósUnikornis 26.03.2021
Nagyon nagyszerű hangzás, motivál. Nagyon jó értelemben karakteres hangú hangszer, amikor meghallottam utána már bármelyik Precision bass vagy Mustang bass is jellegtelennek tűnt, pedig azok is nagyon tetszettek. Amiben kicsit kevésbé jól teljesít, az a játékélmény abban a tekintetben, hogy mennyire kényelmes rajta játszani: teljesen jó, de egy Squier Classic Vibe Precision számomra abszolút jobb érzés kényelemben és játszhatóságban (az drágább is). A Harleybacker basszusgitár nagyon nehéz súlyban is. Én amúgy csak Rick-nek hívom. Pengetővel nagyon életre kel a hangja, de amúgyis jó. Amúgy a gitár nagyon tetszetős, a képeken viszonylag jól átadódik ez.

Plusz dolgok: Teljesen igényes hangszer, de azért van némi spórolás, vagy furcsa megoldás, hozzáteszem hogy ezért az árért ez normális. A koptató alatt a hangszedőknél csomó finom fűrészpor maradt, kitisztítottam alaposan. A híd teljesen jól beállítható, ami nagyon jó hír, a gyári beállítás intonáció szempontjából jó volt, de én lejjebb vittem szinte teljesen a húrokat, így kevésbé feszes és kényelmesebb is valamennyivel. A hangszedőket kicsit közelebb vittem a húrokhoz, ehhez a rugókat szivaccsal pótoltam. Amit egyesek állítottak a két hangszedőről, hogy nagyon más a hangerejük, én csak minimálisnak tartom a különbséget, egyáltalán nem zavar. A potméterek kicsit furán működnek a bekötés miatt, de ez sem zavar, mert a hangot átadják és nem recsegnek. A híd úgy lett megtervezve, hogy hasonlítson kinézetre kicsit az eredetire, legalábbis van két nagy kiálló csavar, aminek van sapkája, mint az eredeti Ricky-nek. Mivel időnként tompítva is szeretnék játszani, ezért ez kicsit útban van a kezemnek. Letekertem a sapkákat, de így memaradt a kettő kiálló menet, ami még mindig útban van, úgyhogy majd le fogom fűrészelni vagy óvatosan flexelni, mert ahogy láttam nincs szerepük a híd összetartásában.