633 ft

Szállítás megközelítőleg Kedd, 2.04. és Szerda, 3.04. közt.
m
A legolcsóbb húrkészlet, ami használható is.
morscherszenasi 21.03.2021
Megrendelés mellé csaptam 10 csomag ilyen húrt, mert két EB árában volt, gondoltam, ha nagyon tré, akkor is elhasználom majd, a harmadik gitárra, amit csak ritkán veszek elő.Első használatra kicsit kevésbé érzem finomnak a kivitelezést, ahogy játszom rajta, de a hang rendben van.Talán kicsit keményebb, mint, amihez szoktam, de nem vészes.Hangolódás nincs, igaz, satus kulcsok és kis menetszám van a kulcsokon, de nem helyezkedik napokig.Összevetve a majd 5-ször drágább EB-vel, szerintem igen jó vétel, minőségben nem érzem számottevő visszalépésnek sem.

s
Excellent for putting it on guitars that you are about to sell
szada 26.09.2023
Just use better strings, please. You owe it to yourself. This is what you touch, this is what resonates and gives the sound of your instrument. This is hot garbage. I know, I know, it is cheap – I gave in to the temptation when I had 12 electrics to restring regularly. However, these strings sound dead and hollow, they are badly packed, and they get corroded quickly. In comparison, the cheapest Ernie Ball or D'addario strings will be incomparably better than these, for not much more over their lifetime (those strings will last three times as long).

Resist the temptation and don't buy any of these cheapo strings from HB.