Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Kedd, 23.04. és Szerda, 24.04. közt.
a
azaki71 14.12.2020
Kicsi, könnyű, jó minőségű összeszerelés és szolid megjelenés.

Könnyen használható a Bluetooth kapcsolat telefonnal, notebookkal.
Két hangfal esetén a sztereó Bluetooth kapcsolat létrehozása komplikált, és nem mindig kapcsolódik.
De ez csak egy "extra" funkció. Szóval nem Boombox!

Alacsony hangerőn átlagos hangzás, de ezt a zene minősége erősen befolyásolja. kb 50% hangerő-töl felfelé már kiegyensúlyozottan és szépen szól.
Méretéhez képest hozza az elvárt hangerőt.
Szerintem 2db elégséges kisebb aulákba, tantermekbe, 50-150fős rendezvény célokra, (a helyiség méretei függvényében) továbbá egyszemélyes zenkaroknak. És ajánlom ha kevés a hely az autóban, vagy ha valaki nem akar cipekedni.

Az extráktól sem szabad megfeledkezni, Bluetooth , a stereo streamin, a kombó csatlakozási lehetőségek, és az AFS2 Automatic Feedback funkció.

Ami hiányzik az a telefonos applikáció és a telefonos Bluetooth kontrol.

L
Nagyon vártam:)
Laci1984 28.02.2022
Ma kaptam meg, szuper csomagolás, egyszerű beüzemelés, csatlakozás, stereo streaming és had szóljon. Már járatom, de biztos szuper lesz. A hangzása még kicsit "merev", de változni fog. Eléggé melegszik. JBL forever:)