1937 Ügyfelek értékelései

K&M 210/2 Black

Szállítás megközelítőleg Kedd, 2.04. és Szerda, 3.04. közt.
DP
Nem hiába...
DJ PALA 11.03.2021
Vettem több olcsóbb minőségű mikrofon állványt is de egyszer az egyik rendezvényen eldőlt, többször volt, hogy szenvedni kellett a beállítással, a rögzítés nem volt megfelelő, egyszóval ha profi munkára kell, akkor azokkal nem szabad szórakozni, oda K&M kell. Ez még a legolcsóbb, szóval ennél is vannak jobbak, de amikre nekem kell, ez tökéletsesn elég. Kis színpadi élőshowkhoz használom, könnyedén elbír egy SM58-at, vagy egy sennheiser XSW vezetéknélkülit is. Érezni a súlyán is, hogy masszívabb jobb anyagból van, mint a majdenm ugyanennyibe kerülő olcsóbbak, és a rögzítéshez használt csavarok tökéletesek. Köszönhetően az állítható szorító szerkezetnek, nehezen hozzáférve is lehet megfelelő erőt kifejteni. Ajánlott termék, nem is értem miért nem vettemkorábban.

t
A legjobb
totti248 16.01.2023
Amíg ilyened (vagy esetleg azonos gyártótól ennél jobb) még nem volt, nem tudod milyen az igazi mikrofonállvány.

N
Nova-Color 05.03.2021
Színpadi felhasználásra kiválóan alkalmas, tartós, masszív felépítés. Ajánlom mindenkinek aki hosszú távra vásárol mikrofon állványokat.

P
Kiváló, jó ár-érték arányú termék
Pongi7 27.10.2023
Kiváló, időtálló termék. Stabil, és masszív. Csak ajánlani tudom