kezelés

Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Kedd, 23.04. és Szerda, 24.04. közt.
P
Marshall JVM 410H a legjobb választás
PeterHUN 04.06.2023
Ez tényleg az az erősítő, ami minden gitáros igényét kielégíti. Nincs olyan stílus, amit ne tudna. A variálhatósága elképesztő. A 6 gombos lábkapcsolójának programozhatósága zseniális. Mikor megérkezett egy 1960B ládára kötöttem otthoni körülmények között, tehát csak szobahangerőn tudtam kipróbálni. Arra gondoltam így biztos gyenge hangja lesz, hiszen mindenki azt állítja a csöves erősítőket jól ki kell hajtani, hogy a megfelelő hangot produkálja. Hát kérem szépen ez szobahangerőn is kiválóan szól. Sosem volt ilyen erősítőm ezelőtt, de kb 10 perc alatt végigpróbálgatva, hogy az egyes csatornák mire képese a 3 üzemmódjukban, hamar megtaláltam a számomra tökéletes hangzást a tiszta, a crunch és az od1, od2 csatornán is. Szuper egyszerű és szuper jól szól. Thomann kiszolgálása lehetne jobb. Sem a gitárláda, sem az erősítő nem volt becsomagolva a gyári dobozán kívül, így azokon voltak külsérelmi nyomok. Úgy gondolom ekkora értéknél nem kellene fukarkodni egy plusz kartondobozzal, hogy nem kelljen a vásárlónak azon aggódnia, hogy az előre kifizetett termékei épségben meg is érkeznek. UPS szállította végig Magyarországra, mindkét doboz ki volt szakadva, csak a szerencsén múlt, hogy nem sérült meg és nem kellett azzal foglalkozzak hogyan küldöm vissza. Mondtam a futárnak, hogy vegyünk fel jegyzőkönyvet a sérülésről, nem volt hajlandó. Azt mondta fényképezzem le és küldjem el a UPS-nek. Ha ez továbbra is így fog működni, nem merek több ilyen értéket képviselő termékeket rendelni a Thomanntól.
kezelés