Millenium BS-2211B MKII Set

Szállítás megközelítőleg Szerda, 24.04. és Csütörtök, 25.04. közt.
nh
egyszerű és működik
norbert hollo 01.04.2021
meglepően könnyű, a hangfalat stabilan tartja, könnyen állítható, az árához képest sokkal jobb minőség, rosszabbra számítottam. az egy csillag levonást azért kapta, mert a sorját nem távolították el róla és rögtön az elején ahogy megtekertem az egyik rögzítőt, el is vágta az ujjam, szóval erre érdemes figyelni. a használati értékéből ez semmit nem von le

Bt
Praktikum és funkcionalitás
Bethlen téri színház 18.03.2022
Egy megfelelően kivitelezett eszköz, mely ár-érték arányban kiváló!

B
Jobbra számítottam
BOB023 15.03.2023
Jó dolog hogy az álványokhoz adnak hordtáskát.

Nehezebb hangfalat nem raknék rá nem tunik túl stabilnak és elég nehézkesen mozgatható.

Ha berakod a sarokba és sehova nem mozdítod és könnyu hangfalad van, (Bose S1 pro) jó választás.

M
olcsó
Meta74 11.02.2019
Érdekes kialakítás, a teker?je olyan, mintha állandóan túlhúznám... kicsit fura, de hordtáska járt hozzá :)

U
Minőségi, professzionális állvány
Uniqes 29.04.2023
Sziasztok!
Kellet valami amit könnyedén tudok kihelyezni mobildj szolgáltatásomhoz. (esküvő, privát parti, céges rendezvény) mindenhol megállja a helyét. Stabilan :)
Ez pont olyan amit akartam. Masszív, professzionális és ár / értékben is az egyik legjobb választás.
Mindenkinek ajánlom! :)

G
GGbyte 16.11.2018
Ár érték arányban nekem a megfelelö volt, teszi a dolgát nagyobb súlyt mint ami rá van írva nem érdemes rátenni, tökéletesen müködik a levegös leengedö,stativ kivétele után is müködik.Nekem bevált. Stabilitása meg kell találni a pontos láb kinyitását.

s
Millenium BS-2211B MKII hangfal állvány
sinkovics 12.02.2019
2 db JBL Eon 615-ös alá vásároltam, és teljesen megfelel az elvárásaimnak. Leveg?s rásegítés, könny? alumínium, min?ségi kidolgozás. Negatívumot még nem tapasztaltam.

B
Jó ár/érték arány
B.Dani 09.04.2019
Szinte a legolcsóbb hangfal állvány. A 20 kg-os The box DSP115-öt stabilan tartja. A rúdnak van egy minimális kihajlása ha megmozgatjuk, de feld?lni nem fog.

N
Olcsó, végzi a dolgát
NuttyDog 26.04.2021
Olcsó állvány, de elvégzi a feladatát. Nem ajánlott megkapaszkodni benne, de nem is ezért van. A lábakat érdemes teljesen kihajtani, ha azt szeretnénk, hogy viszonylag stabilan álljon.

s
stabil és könny?
szakos1974 26.04.2017
Könny? és stabil, a tartóssága még kérdéses.
egy menet már megszakadt, de javítottam házilag...