Millenium Desktop Monitor Stand DM2

Szállítás megközelítőleg Csütörtök, 4.04. és Péntek, 5.04. közt.
P
Olcsó megoldás
Porcupine 10.08.2020
Házi stúdió asztalra helyezett hangfalait kellett megemelnem a kevés hely miatt. A profi hangfalállványok nagyon drágák, ezért kerestem olcsóbb megoldást. Egy pár Mackie MR8 Mk2 került rá, ami kb. 10-11kg. Kihúzott állapotban nem érződik túl stabilnak, bár felborítani csak nagyobb lökéssel lehet, de imbolyog már kisebb lökéstől is, ami az asztalnál előfordulhat. Ezért én csak kb. egyharmadig húztam ki, ahol már elég stabil érzetre.
Pozitívum: Nagyon olcsó . Kisebb hangfalakkal jó lehet.
Negatívum: a 15kg maximum terhelés túlzásnak tűnik. A műanyag szórítót nagyon meg kell húzni és csak remélem, hogy nem törik el, hogy egy nehezebb hangfal ne nyomja le. A rugalmas csúszásgátló, karcolás gátló lapok nem érnek végig, így kisebb a kitámasztás, mint lehetne.

m
Amire kell, arra teljesen jó.
morscherszenasi 21.03.2021
Szettben vettem PreSonus hangfalakkal.
Az állványok masszívak, alja, ahol az asztalra felfekszik, és a felső lap, amire a hangfalak kerülnek, két-két 3,5 cm széles szivacsos szegélyt kapott.A szorítóbilincseket leszámítva az egész felépítmény fém.Súlyos is, de nem is fél az ember a hangfalakat rajtuk elhelyezni, eldőlni nem fogja a szellő, mikor elhaladsz mellettük.Viszont éppen emiatt hely is kell nekik, ha asztalra kerül és nagyobb méretű monitor mellett kap helyet, akkor széles asztalt kíván.

R
Teljesen korrekt állvány ezért az árért.
RobbyJr 25.01.2021
Nekem M-Audio BX5-ös monitorok kerültek rá, legalacsonyabban használom mivel nekem az a magasság elég, és teljes mértékben stabilan van az asztalon. Ügyelni kell, hogy valóban az ember ne húzza túl a csavarokat, mert a műanyagok nem néznek ki hosszú életűnek. De mivel én nem fogom állandóan állítgatni, így teljes mértékben megfelelő számomra az állvány!

eM
pont amire számítottam
eR Mome 23.05.2020
otthon használom monitor hangszórók alatt.
stabil, masszív és jól is néz ki.