Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Csütörtök, 4.04. és Péntek, 5.04. közt.
D
Legjobb monitor otthoni keverésre/masterelésre
DTibi 09.02.2021
Otthoni minőségi jazz felvételekhez használom, és maximálisan elégedett vagyok. Dob, bass, zongora, gitár és szaxik keverése és masterelés teljességgel lehetetlen akármilyen remek fülessel vagy rossz hangfalon. Ez a termék kiváló választás volt; azóta több felvételt is vittem review-ra nagy sztár monitor hangfalakra mint pl. Yamaha HS8, de azt kell mondanom az E5-tel is kijött minden apróság, aminek ki kellett a minőségi eredményhez!
Egy tipp: a csomagban levő hungarocell tökéletes alátét/állvány, hogy fejmagasságba vagy fölé kerüljenek a hangfalak (nem is rossz rezgéscsillapító ráadásul), de ha valakinek nem tetszik, érdemes rendelni hozzá kisebb asztali állványt és/vagyrezgéscsillapítót.