5-7 héten belül szállítható
5-7 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

O
Prs SE a60e
Oneboy98 25.05.2021
Először is szeretném megköszönni a Thomann csapatának hogy egyáltalán beszerezhettem ezt a remek hangszert,mert sehol máshol nem találtam Európán belül.
Az első ami megfogott a gitárban az a megjelenés.
A faanyagok használata különösen, a Zircote ami gyönyörűen mutat a fogólapon lévő madár berakásokkal együtt.
Amikor elkezdtem játszani rajta feltűnt hogy nagyon dinamikus, karakteres hangja van.
Otthoni stúdiózásra vettem de szerintem egy nagyobb színpadon is megállná a helyét.
Nagyon teltek a mélyek és szépen szólnak a magas hangok is benne.A sima akusztikus hangja úgy gondolom hogy ha az árához hasonlítom a félmilliós kategóriába is tartozhatna.
Egy negatívum amit tudnék mondani az az elektronika.
Kicsit nekem a minősége gyengébbnek tűnik és kilóg az összképből de előnyös hogy a hanglyukban helyezkedik el.
Összegezve egy nagyon jó minőségben összerakott remek
ár-érték arányú kényelmes hangszer amit ajánlok mindenkinek aki ebben az árkategóriában gondolkozik.