Rode NT1-A Complete Vocal Recording

Szállítás megközelítőleg Szerda, 24.04. és Csütörtök, 25.04. közt.
f
Rode
fgabor 27.12.2022
A szokott Rode minőség. Profi kivitel, nem véletlen a 10 év garancia, amit a cég vállal. A mikrofon első kipróbálás után tökéletes, majd a további gyakorlat megmutatja, mennyire jó. A rezgéscsillapító masszív, a popfilter is rendben van, masszív fém, állítható szárral.

S
Strat94 11.10.2022
Nincs sok tapasztalatom a mikrofonok terén. 2015-ben indult egy rádióműsorom ami jelenleg is megy heti rendszerességgel. A műsort otthon készítem. Ehhez vettem ezt a miksit. Több mint 400 adást készítettem már vele, és még senki sem szólt hogy panasz lenne a hangjára. Akusztikus gitár felvételt is készült vele. Nagyon szeretem.

A
Szép tiszta hang, rode minőség
Anonim 21.07.2023
Nagyon elégedett vagyok a mikrofonnal. Szép tiszta hangja van. Otthon házi studiozáshoz vásároltam. Eddig tökéletesen bevált! Köszi Thomann!

Ek
Edy knl 02.01.2024
Nagyon szuper teljesen elégedett vagyok (JOBB MINT AMIT VÁRTTAM ) imádom🥰 köszönöm thomann ❤️mindenkinek ajánlom!!!!!!!