Sennheiser HD-25

Szállítás megközelítőleg Szerda, 24.04. és Csütörtök, 25.04. közt.
T
Tökéletes választás
Tommerius 27.09.2021
Próbáltam már sok fejhallgatót, valamiért egyik sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Legutóbb az Audiotechnika egyik prémium fülesét használtam, de annak meg pár év alatt telsen lemorzsolódott a bevonata, használat után mindig jött a hajmosás :)
Azt a Sennheiser HD 25-öt régóta ismerem, nagyon sok jót hallottam róla, ezért is vásároltam meg. A hangzása tökéletes, jól zár, ami DJ-ként elengedhetetlen, könnyű, tehát nem húzza a fejemet akkor sem, ha órákig rajtam van. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, aki könnyű, jó minőségű fejhallgatót szeretne.

DP
Nem hiába...
DJ PALA 30.06.2020
Nem hiába ez a legtöbbet eladott DJ füles a világon. Hosszútávon is kényelmes, könnyű, mégis masszív, nagyon szépen szól minden hangtartományban és a tökéletes zajszigetelése miatt még csak üvöltetni sem kell, hogy jól halljunk mindent, leht melletted akármekkora monitor. Nincs olyan egetverően durva mély hangja, ami annyira nem is kell egy keveréshez, A fülpárna nekem egy kicsit kicsi, de lehet, hogy csak hozzászoktam a Technicshez. Valószínű a hangzást tekintve is azért tűnik furcsának, mert 17 éve vagyok hozzászokva a technicshez és most ez új. Remélem sok jó évünk lesz együtt. Köszönhetően az akciónak, most plusz sok évig nem kell tartalék párnát rendelnem hozzá.