Stageworx BLS-315 Pro Lighting Stand B

Szállítás megközelítőleg Kedd, 23.04. és Szerda, 24.04. közt.
DP
DJ PALA 11.03.2021
Összességében elégedett vagyok vele, ha lehetne 4,5 pontokat adni akkor úgy pontoznám ahol 4et adtam neki. Több ilyenem is van és néhánynak a szorító csavarjai elromlottak elég hamar és nem igazán tudom rögzíteni, de a tüskével működik. Egyébként szeretem, mert könnyyyyyű, egész magasra feltolható, és a T-baroknak köszönhetően 4 de akár 8 ledpar os elfér rajta. 4 lefele, 4 állítva a tetején, de mozgófejekeslámpákat is simán tudok rátenni, itt csak a súly korlátokra kell figyelni. Összességében ajánlom a terméket, csak figyelni kell nagyon a csavarokra.

H
Hungyer 08.09.2020
Kiváló állvány, masszív, szép. Csak ajánlani tudom. Jó ár.

L
Tökéletes
Laci87 22.12.2019
Meglepően stabil az állvány, teljesen tökéletes a célra. Bátran ajánlom. Egy 7kg 1m széles fényszettel teszteltem, 2m magasan és fixen tartott, nem volt bizonytalan. Köszönöm Thomann!

c
Jó minőségű termék
cabman992 15.05.2023
Picit szorosan megy rá a hangfal, de teljesen használható.