kezelhetőség

Stairville Safety 60cm/3mm 5kg

Szállítás megközelítőleg Kedd, 23.04. és Szerda, 24.04. közt.
DP
kell
DJ PALA 11.03.2021
Azért vettem, mert mozgófényekkel is dolgozom és az egyik alkalommal az egyik lámpa rögzítő csavarja elengedett (rosszul rögzítettük) és csak az tartotta a helyén, hogy tovább volt fűzve a dmx meg a táp is és a kábelek nem engedték el. Szóval itt döntöttem el, hogy ezt minden lámpára rá kell szerelnem, mert első a biztonság, ez nem is lehet kérdéses. Nem igazán a lámpákat féltem, hanem hogy ráesik valakire az komoly, akár életveszélyes sérüléseket is okozhat. Az összes lámpa rögzítésemost legalább 20 percel növeli az összeszerelés és a bontás idejét is, de ezt többet nem hagyom ki. Érdemes a súly korlátokra is figyelni, több émret van ebből.
kezelhetőség