Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Hétfő, 22.04. és Kedd, 23.04. közt.
Z
Nagy fényerő.
Zoli72 09.04.2022
Ha csak 1 fényt tudsz venni, ez legyen! 100 főig 1 darab is elég ebből. A lézernek nagyon nagy a szórása, kb 2,5 méter magasra lehet fel emelni. A beépített stroboszkóp fehér/UV az inkább dekorációs célú, számottevő fényt nem bocsát ki. A Derby is szép szórással működik. A 2 PAR lámpa fényereje... ÓRIÁSI! Teljesítményüket meghazudtoló! 3 program van benne, amikor zenére működik. Az elsőnél minden fény működik rajta, ütemre, míg a másodiknál felváltva kapcsolnak ki-be a fények. Sok esetben az elsőt nem is kell használni, olyan nagy a fényerő. A második egyébként is látványosabb. Egyébként automata programok is vannak benne. Tervezem még egy beszerzését. Ebből 2 db bármilyen kis és közepes rendezvényre elég. Könnyű a szállítása, a felállítása. A lézerhez a vészleállító gombot meg kell venni, különben nem működik a lézer. A szállító táska nagyon jó kialakítású, nagyobb ütésektől is véd. Az állvány elég robusztus.

T
Imádnivaló!
TheReMiXeR 18.06.2019
Maximálisan elégedett vagyok a termékkel. A legjobb áron kapható mobil dj felszerelés. Praktikus csomagolásban egyszerűen szállítható.
Önmagában is elég egy buliba de rendszerbe is köthető. 2 féle távirányítóval, a csomaghoz adott állvánnyal minden igényt kielégít.
A fényerő jobb, mint a társainál, ezt a számadatok is megerősítik. Csak ajánlani tudom!