2-3 héten belül szállítható
2-3 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

D
Tökéletes!
Dzsordzs 13.08.2020
Nagyon praktikus, könnyen használható és nagyon precíz hangolószerszám. Ajánlom mindenkinek, aki pontos hangokat akar a gitárján! :)

z
Pontos, de nekem nem jön össze a polytune
zolt4n 03.05.2022
Egyesével pengetve a húrokat tökéletes és gyors. A polytune mód szerintem csak egy jól hangzó marketingszöveg, éles helyzetben, zajos koncert környezetben ez nem működik.

K
Buffer és hangoló egyben
K.Lackó 24.10.2022
Az egyik legjobb Polytune pedál. A buffer funkció nagyon hasznos, ha veszel mellé egy Bonafide pedált és a pedálboardod végére pattintod, kész is van a teljesen bufferelt effektsorod. Hangolóként is kiváló, pontos, méretre nem túl nagy, a kijelző pedig minden szögből és minden fényviszony mellett jól látható. Bátran ajánlom!

E
Pontod jószág
Eddieke 30.11.2021
Nagyon pontos és jó látható minden.

N
Tc electronic PolyTune 3 Tuner/Buffer
Nitta 30.03.2020
It is the fastest and most precise, clearly visible tuning pedal.

T
Best tuner I have ever used
Tamas_DogmaInc 23.02.2024
Compact, poliphonic, very good fast and accurate pedal. I have been used it live, never had problem with it. Very good feature that you can use it as a Power supply for an other pedal.