Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Szerda, 24.04. és Csütörtök, 25.04. közt.
e
nagyobbat szól mind gondolnád
egyhangtechnikus 07.10.2019
Kis bulikra vettem, ettől az ártól és gyártótól egyáltalán nem vártam sokat, de hatalmas meglepetést okozott. Nem a legtökéletesebb hangzást nyújtja, némileg érezhető a "műanyag hang", de ez egy pici kreativitással és egy digitális keverővel orvosolható. Jó anyaghasználat, nem csörög, zörög benne semmi, minden pontosan illeszkedik, jó minőségű hangszórók, jól kezelhető dsp, (amit sehol nem találtam a leírásban, de fontos info hogy ha nem tévedek bi-ampos, nem tudom miért nem reklámozzák, mert ez előny). Röviden, tömören megfogalmazva: szinte csak szórakozásból vettem a nagyok mellé, amik azóta csak pihennek a garázsban, mert ezek minden téren felülmúlták a náluk háromszor drágább kategóriát és abból kiindulva amit az elmúlt rendezvényen kaptak elég strapabírónak is tűnnek. Nagyon ajánlom mindenkinek.

m
Nem gondoltam hogy ennyire jó a hangzása!
muzsikusrobi 04.03.2022
Eddig JBL eon615-ös hangfalakat használtam,szépen szólt de a hangerővel nem voltam megelégedve.Hosszas vívódás után vettem egy pár hangfalat,és félve próbáltam ki,mivel nem ismertem ezt a tipust.az első próba alatt elkeseredtem hogy rosszul szólnak a hangfalak,de mivel soha nem használtam dsp-s aktív toppokat nem tudtam hogy állítsam be.Amikor sikerült kiderült hogy milyen dinamikus erőteljes hangzása van,jó basszushangokkal,és erősebb hangzással mint a JBL 615.Negatívumként az alapzajt tudom felhozni,de az is csak addig míg nincs egy kis hangerő ráadva.A megbízhatósága meg majd kiderül! Összességében szép kivitel jó hangzás,elégedett vagyok!

T
Best price
TheReMiXeR 27.08.2019
Mobil dj-s célokra vásároltam, állványokon használom.
A termék tényleg hangos és a DSP jól dolgozik. Hangja szerintem rendben van, stílusokban nem válogat. Komolyabb rendszerben is megállná a helyét mélynyomókkal kiegészítve.
Idegenkedtem a márkától, de ma már tudom, hogy a the box pro tényleg jó és nagyon gazdaságos áron nyújt kimagasló teljesítményt.
Már most biztos vagyok abban, hogy the box pro mélyládákkal fogom bővíteni a hangtechnikát a későbbiekben.
Ne gondolkodj sokáig, rendeld meg még ma, nem fogsz csalódni.
Szerethető termék!

h
Kicsit (nagyot) csalódtam benne
hercegj 11.12.2019
Csalódtam benne mert:
-A formálya szép, viszont a ház anyaga kopogós kínai műanyag
-A hangzása tompa dobozhang, amin a műanyag ház csak ront
-Hangerőszabályzás közben a hangkép is változik
-Nem kis alapzaja van
Pozitívum:
-Olcsó
-Több bemenete van
-A DSP-je elég jól kezelhető
DE hát ezzel mit érünk ha rossz a hangzás!

B
Jó ár/érték arány
B.Dani 09.04.2019
Ezen az áron szerintem nincs jobb alternatíva. Önállóan használva kicsit kevés a mély, de a beépített EQ-val ez ellensúlyozható. Párban egy TA18 méllyel kiegészítve viszont nagyon jó az összkép. 1-200 f?s esküv?kre b?ven elég.