Thomann E-Bass Gigbag Premium

Szállítás megközelítőleg Szerda, 24.04. és Csütörtök, 25.04. közt.
f
Szép tok
fgabor 28.10.2020
Nagyon szépen kivitelezett, masszív, elegáns tok. Praktikusan nem csak hátra vehető, hanem vállra is, sok jól pakolható zsebe van.
Ami hátrány, az a fogója, ha valaki sokat viszi gyalog annál fogva, szerintem hetek alatt leszakad. A vállpánt sem néz ki hosszú életűnek, úgyhogy talán hátra véve érdemes sokat használni gyalogosoknak. Érthetetlen, hogy egy ilyen profi, masszív toknak miért csinálnak egy ilyen gagyi fület. Kicsit hiányzik az ilyen tokoknál megszokott plusz fogó is a nagy zseb fölött. Ezek miatt vontam le a kivitelezésből és a kezelhetőségből
Az anyag teljesen bőrszerű, a belső párnázat is vastag, de lehet, hogy alulra egy betétet nem árt utólag tenni a hevedergombhoz (az is beleférne gyárilag, kár, hogy nincs, egy darab szivacs).
Mindenesetre ár/érték arányban rendben van.

YC
The best softcase for this low price
Yan Chi 13.07.2023
This is the second one, the material of the first one has aged after 6 or 7 years. But the model is my really favourite case, so I bought another one.

BT
Olcsó, nagy és erős tok
Bartha Tamás 11.10.2019
Új tokot kerestem a basszusgitárjaimhoz, megtaláltam, árban és kivitelben is nagyon jó cucc. Eléggé masszív, a nyakat be tudod tépőzárazni, hogy ne mozogjon a gitár a tobkan. Nagy zsebek, erős cipzárak. Lepergeti az esőt a külső felülete. Egyetlen negatívum, hogy a straplock gombja végül ezt is kilyukasztotta alul.

q
Nagyon nagy segítség a szállításban
quality/money 26.12.2023
Nagyon kellemes tapíntású, közepes keménységű basszusgitár tok, amely szállításban kívállóan megfelel. Ettől jobb már csak a keménytok. Árat figyelembe véve, tökéletes választás.

AC
Jó, vastag tok
Andrew Curly 11.03.2019
Alapvet?en egy nagyon jó ár/érték arányú puhatok. Vastag szivacsozású, a m?b?r borítás is bírj a strapát. Sok zsebe van, a vállpántok egy cipzár m?gé elrejthet?ek!

s
Masszív és szép kivitel
skoc 16.07.2022
Nagyon masszív, a gitár kényelmesen elfér benne, biztonságosan szállítható. Hátizsákként és vállra akasztva is vihető.