Thomann E-Bass Case ABS

Szállítás megközelítőleg Szerda, 24.04. és Csütörtök, 25.04. közt.
KM
Kategóriájában a legjobb választás!
Kurdics Mihály 22.01.2019
A JB-emnek a vásárlástól kezdve van egy jó minöség?,szivacsos puha tokja (nem a legdrágább min?ség, de jól védi a hangszert.) Mindig tartottam t?le, hogy ennek ellenére üt?dik, sérül. Megszületett a döntés, hogy vásárolok egy keménytokot. Alaposan átolvastam a különféle tokokról az általatok írt véleményeket. Miután nem trezort és nem légi szállításra is alkalmas tokot kerestem,- minden körülményt megfontolva örömmel fedeztem fel ezt a nagyszer? tokot. Az ára messze a legkedvez?bb,- úgy, hogy közben nem gagyit vesz az ember! Sokan írták, hogy a tok belsejének kellemetlen szaga van, amely nehezen sz?nik, még napokig tartó szell?ztetés után is. Azt gondoltam, ez nem lehet ok, hogy elvessem az ötletet. Megérkezett a Thomann E-Bass Case ABS. Megmondom kissé tartottam a kellemetlen szagtól,- de lássunk csodát: semmi kellemetlen, semmi irritáló oldószer, vagy egyéb vegyi szag! Úgy látszik a gyártókhoz is eljutottak a vélemények és változtattak a technológián! A tok belseje olyan nagyszer?, amilyenre számítottam. A Squier JB tökéletesen illeszkedik a helyére, - valakikt?l olvastam, hogy "...illik, mint keszty? a kézre..." Szó szerint így igaz! Nagyon precíz! A rekeszek kit?n? helyet biztosítanak a szükséges kellékeknek! Egyszóval: Jó döntés, jó vásárlás volt! Bízom benne, hogy sokáig védelmez?je lesz a hangszeremnek! Csak ajánlani tudom mindazoknak, akik keménytok vásárláson gondolkodnak!

b
Great case for a jazz bass
bukulin 04.04.2020
... but not for a precision bass. Some padding is required if you want to carry a P bass around in it. The locks are not the most sturdy ones, but they are doing their job. There are feet on two sides, but it would be nice to have them on the smallest one as well.

To sum up:
Pros:
* durable
* cheap
Const
* feet missing from the smallest side
* locks might be more durable

All-in-all, it is a good and durable case.

G
Gócza 11.12.2018
Ennyi pénzért ez egy nagyon jó basszus tok. Szépen belefér egy Fender JB, vagy egy Ibanez SR300EB.
Normálisan kidolgozott nem gagyi termék
Jobb lenne, ha zárhatók lennének a rekeszek, de a gitárt biztonságosan lehet benne szállítani és ez a lényeg. Ajánlom mindenkinek, aki nem feltétlen akar sok pénzt költeni egy kemény gitártokra. És köszönet a Thomann-nak a jó árért.