Thomann NT 0910 AC/PSA

Szállítás megközelítőleg Csütörtök, 4.04. és Péntek, 5.04. közt.
N
Pedálsor
Nitta 14.07.2019
Kispedálokhoz vettem az adaptert. Számomra több, mint tökéletes. Drágább, de kevésbé ismert márkás adapterem cseréltem le, mert az ciripelt, melegedett, és zajossá tette a láncot.
Thomann NT 0910 tökéletesen végzi a dolgát, csendes, nem melegszik, és nincs alapzaj sem.
Anyagminősége és kivitelezése kifogástalan.
5 boldog pedálomat táplálja. (Ibanez, Boss, Dunlop). :)

H
Nem váltotta le az eredetit
Homann75 01.04.2022
Sajnos, amire kellett volna, arra nem vált be, mert ugyanúgy megvan az alapzaj, ami viszont egy eredeti BOSS PSA adapterrel nem jelentkezik.
Multieffekthez és egy Orange Mini Crush kiserősítőhöz használtam volna.

A
Mindenképpen.
Aktív-A 04.05.2020
A BOSS RC-3 hoz rendeltem, mert azt szeretem, ha használni szeretném a loppot, akkor álljon a rendelkezésemre, ne legyen olyan, hogy este tízkor loopolni van kedvem, s közben meg kiderül, hogy az elem meg lemerült. Szerintem egy rendszert teljes egészében érdemes megvásárolni, így az adapter nagyon fontos része az egésznek.

h
Pont az ami
hinr 01.04.2020
Egy "the sssnake DC5 Cable" osztóval használom. Négy eszköz vígan elmegy róla. Semmi zajt, melegedést nem fedeztem fel eddig. Teszi a dolgát, jó kis táp :)

B
Zúg
Balintos 26.05.2022
Bár teszi a dolgát, de folyamatosan zúg. A Joyo adapteremmel ez nincs. Sajnos nem éri meg megvenni.

W
Zajtalan
Winnetou 08.07.2020
Zajtalan tápegység, lehetőleg egyetlen pedál meghajtására.

s
Teszi a dolgát
saszi 27.12.2022
Amivel próbáltam, egy tech21 mp40, egy kis mixpult, egy dobgép mindennel zajtalanul, működik. Ár/érték ben verhetetlen.

TG
Thomann PSU
Tátrai Gábor 17.01.2020
Stabile,noiseless,perfect power supply.

D
Good power supply for cheap
Doomer420 07.01.2023
I mean it cheap and it is good what more can a broke "musician" ask for?

T
Does its job
Totya 06.07.2023
Simply doing the job well.