pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m

€ 9,90 Incl. btw, verzendkosten bijkomstig
direct leverbaar

Productdetails

Patchkabel van glasvezel

  • SC-Duplex plug naar SC-Duplex plug
  • Keramische ring
  • Multimode fiber 62,5 / 125 my
  • Lengte: 1 m
  • Gespecificeerd voor MADI toepassingen

20 beoordelingen

Totaal
Afwerking

 

Uw contactpersoon: Synth/computer

Geïnteresseerden in dit product hebben volgenden gekocht

Aanverwante artikelen