AKG K-240 Studio

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 19.04.
s
slasia 09.07.2018
W tej pólce cenowej to doskonaly wybór, byc moze jak dotad moja najlepsza decyzja sluchawkowo-odsluchowa. A bywalo czasem, ze kupowalam drozszy sprzet. Moje zastosowanie jest skromne, bo produkuje swoje utwory na laptopie, jednak teraz bede mogla rzetelniej slyszec jakie barwy tworze. Kolejna zaleta to mozliwosc odpiecia kabla a byc moze w przyszlosci latwosc jego wymiany. Wada jest, tak jak to w niektórych sluchawkach nausznych, które nosze, ze po paru godzinach pracy boli mnie prawa malzowina.

d
Polecam
drzevo 13.01.2021
Kupilem sluchawki glównie do grania na Helixie. W tej kwestii spisuja sie bardzo dobrze. Uzywam ich równiez do sluchania muzyki - w tej kwestii równiez w mojej opinii spisuja sie dobrze. Mysle, ze stosunek jakosc/cena jest bardzo dobry.
Polecam

Słuchawki prawie studyjne.
MagnusArias 10.10.2020
Posiadam dwa komplety tych słuchawek. Jedne w studio, a drugie na wyjazdach. Dźwięk jest czysty i przejrzysty, dość jasny, lekko podbity środek. Nie wygłuszają bardzo otoczenia, jest niewielka różnica, czy mamy je założone czy nie.

D
Plaskie i nieaudiofilskie brzmienie
DaRu 04.12.2018
Sluchawki dobre do odsluchu biezacego. Z pewnoscia nie nadaja sie do robienia miksu, tak jak niektórzy uwazaja. Brzmia plasko, ale milo. Swietne do szukania niuansów w nagraniu. Ze wzgledu na wage i konstukcje pólotwarta, mozna w nich pracowac nawet przez kilka godzin.

L
Lesek 17.03.2023
Great sound, dynamic balance. Comfortable for the ears