Dostępny za 4-5 tygodnie
Dostępny za 4-5 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

g
Kapitalny sprzęt, zakup obowiązkowy
gizmi7 07.11.2019
Ponoć jest to kopia Mother 32 Mooga - być może tak jest, wciąż jednak ma kilka dodatkowych rozwiązań których nie ma w Moogu plus rozmiar jest dużo bardziej przyjazny - mogę spokojnie programować sekwencje siedząc na kanapie w słuchawkach, co przy Moogu nie byłoby takie wygodne. W dodatku Moog jest kilka razy droższy - w tej cenie nie ma co się zastanawiać, jakość wykonania jest świetna, brzmienie kapitalne, świetny pomysł na prezent dla dowolnego znajomego muzyka.

PT
Great starting hardware synth
Piotr Turtul 02.01.2022
For the price the sound range, especially for a synthnoob like me is really great. This synth loves guitar pedals, so if ya have reverbs, delays, overdrives/distortions then try them out for sure. Cable inserts are nice way to experiment, there is a lot of information on the net about presets for this synth as well as other synth with 32slot patchbay.

What I would say is only thing that bothers me is no standard big-jack for output.

I dont use sequencer at all, nor do I use patterns, or start/stop and all that, i control crave with circuit tracks, so I cannot really judge those functionalities.

Z
Pozytywne zaskoczenie