Behringer HA400

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 19.04.
K
Więcej wyjść słuchawkowych? Bardzo proszę!
KamykZielony 17.12.2020
Ten mały i elegancki wzmacniacz/splitter słuchawkowy zagościł na dobre w moim mobilnym studio Video. Często udostępniam odsłuch osobom zainteresowanym a każda z tych osób może sobie niezależnie regulować głośność słuchawek. Potencjometry są dokładne, nie trzeszczą i pracują z miłym oporem co pozwala na precyzyjną kontrolę głośności. Poziom szumów własnych tego urządzenia jest niezauważalny. Warto zabezpieczyć się w kilka dodatkowych redukcji/adapterów z małego Jacka na dużego i mieć je wpięte w gniazda słuchawkowe. Nie każdy zainteresowany odsłuchem będzie miał ze sobą duże, profesjonalne słuchawki. Miłego odsłuchu życzę!

K
Keyn32 17.10.2023
Korzystam z tego produkty już dobre dwa lata.
Przez ten czas zauważyłem tylko jedną wadę w tym produkcie.
To znaczy, jeżeli pokrętło od głośności zostanie przekręcone ma max to dźwięk z jednej pary słuchawek może przenosić się także na drugą parę słuchawek kiedy te są wyciszone. Nie przeszkadza to na co dzień, jednak jest to ciągle wada o której trzeba pamiętać.

W
WhyInTheGodsNameUNeedHereAUniqueName? 17.02.2021
Nie koloruje, robi co trzeba. Kosztuje tyle co jedne zakupy w Lidlu. świetny zakup - mogę w końcu spokojnie trackować bez kombinowania jak zapewnię odsłuch sobie i instrumentaliście.

W
Robi co trzeba
Wąski 29.01.2020
Prosty i funkcjonalny przedwzmacniacz. Bez wielkich zachwytów ale jak za tą cenę nic więcej nie ma co oczekiwać - jest bardzo dobrze. Mała solidna metalowa obudowa, pokrętła chodzą bardzo fajnie nie za lekko - dobra kontrola. Dźwięk ok. Polecam

Dobry produkt
Anonimowy 29.06.2016
Witam. Potrzebowalem prostego urzadzenia do przeniesienia sygnalu odsluchowego na inne zrodla. Dzieki niemu moge uslyszec w sluchawkach to co slyszy nagrywajacy wokalista. Zasada jest prosta: podlaczamy zasilacz, wychodzimy kablem z wyjscia sluchawkowego interfejsu audio i wchodzimy do wejscia input tego urzadzenia. Wtedy mozemy regulowac dzwiek kazdego osobnego headsetu (max 4). HA400 mozemy uzywac na rozne sposoby. Polecam.

S
Rozsądne urządzenie za rozsądne pieniądze.
Sławomir 13.09.2020
Wzmacniacz mały, sprawdza się w studiu gdzie jest mało miejsca.
Regulacja łatwa. Potencjometry dobrze pracują.
Konstrukcja solidna.

z
Po prostu zwykly wzmacniacz sluchawkowy.
ziolek 02.04.2019
Spelnia swoje cele, nie wyróznia sie niczym szczególnym, stosunek ceny do jakosci jest dobry. Jestem zadowolony, mam dwa.

S
Dziala poprawnie
Seba.D 16.01.2023
Dobra jakosc za uczciwa cene.

GS
Dobry za swoją cenę wzmacniacz
GK Studio 20.11.2022
Wykorzystuję go do DT 770 pro 250 i 80 ohms, z 80 nie ma żadnych problem, 250 trochę chcę się głośniej, ale ogólnie jest ok.

J
ŚWIETNY MIXER SŁUCHAWKOWY
JanuszWvW 24.11.2023
Nie duży, bardzo dobre pokrętła, bardzo niski poziom szumu. Polecam