Behringer XM8500

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 17.04.
K
Bardzo dobra relacja Jakość - cena.
Kozim 03.03.2022
Jestem pozytywnie zaskoczony tym mikrofonem w relacji cena jakość, w wielu wypadkach sprawdza się lepiej od klasycznego shura sm58, ładna góra. Jest też delikatnie bardziej sprzęgliwy i trzeba nad nim więcej popracować korekcją ale z drugiej strony jest 5 razy tańszy więc można to wybaczyć. Zdecydowanie polecam.

K
For It's budget price one of the Best in Class
KryssN 18.08.2021
If you want a Shure SM58, but it's too expensive, this Mic is just as good.
Same use case as Shure SM58, I would actually recommend this Mic to some vocalist that has to bright voice, it makes it tad warmer.
It's also great for Livestreaming and especially on a budget.
For dynamic microphone I don't think you can find anything considerably better than this until you go above Shure SM58 price segment.

Build quality is very sturdy, it can take a lot of beating.
But it has it flaws!
Nothing major though.
You can short circuit it and therefore totally break it, if you fully unscrew the head, while you are charged with electrostatic.
It doesn't help that the head sometime lossens up by itself, just don't take it fully off and you are good.

m
Super
madraf 21.11.2021
Bardzo fajne i profesjonalne brzmienie,polecam ze spokojnym sercem

m
Mikrofon uniwersalny
m4rcin 17.10.2020
Kupiony z przeznaczeniem do wokalu, ale pracowałem już na tych mikrofonach nagłaśniając także instrumenty akustyczne. Zauważyłem, że poprawiła się jakość. W kupionych kilka lat temu egzemplarzach zdarzało się nieestetyczne mocowanie wkładki mikrofonowej do korpusu (krzywo i niechlujnie). W ostatnio kupionym egzemplarzu już jest wszystko w porządku. Porównywalny pod kątem przenoszenia dźwięku do Shure SM58, a według niektórych nawet cieplejszy w brzmieniu. Polecam.