beyerdynamic DT-770 Pro 250 Ohm

Szacowana dostawa pomiędzy Czwartek, 4.04. and Piątek, 5.04.
R
Best headphones Pro
Rodeokreskaboy 05.11.2018
Szukalem sluchawek wysokoomowych (tutaj 250 Ohms), by dopasowac je idealnie do impendancji wyjscia sluchawkowego z samplera, którego uzywam.
Razem graja idealnie. Mocno, czysto, przejrzyscie. Basów nie brakuje ale i nie dudnia. Wysokie tony jasne ale i nie za mocne. Ogólnie mówiac sluchawki oferuja wyrównane studyjne brzmienie i inne studyjne cechy.
Budowa mocna, dopasowana, lekka. Kabel rozciagliwy, wystarczajaco dlugi gdy trzeba odejsc, siegnac po cos. I fajnie krótki gdy trzeba, by sie przy sprzecie nie platal.
Polecam na dlugie lata.

D
Spodziewalem sie wiecej
DaRu 04.12.2018
Kierujac sie pozytywnymi opiniami kupilem powyzsze sluchawki i nieco sie rozczarowalem ich brzmieniem. Zbyt mocno przerysowuja góre i za malo maja dolu. Do kontroli miksu niespecjalnie sie nadaja. Ich zaleta za to jest wygoda. Naprawde niezle leza na glowie. Nawet zakonnice, które nagrywalem, byly zachwycone wygoda, bo jako jedyne nie sciagaly im zakonnych nakryc glowy :)

K
Bardzo dobre sluchawki.
Kandek 15.12.2017
Duzy komfort noszenie, wierny dzwiek i przystepna cena w stosunku do jakosci!!

D
Niezmienna jakość od dziesięcioleci
Darek45 17.11.2017
Najlepsze sluchawki do kontroli niskiego pasma. Po 20 latach ich stosowania nie wyobrażam sobie zastąpienia ich innym modelem.

i
iwwwwwwi 21.12.2018
Uzywam ich na co dzien w pracy - min 5 godzin dziennie. Sprawuja sie swietnie. Calkiem dobrze izoluja otoczenie. Jedynym minusem jest krecony kabel, do którego da sie jakos przywyknac.

10/10
Arkinefed 15.03.2024
Świetna jakość dźwięku, polecam.