Przedmiot dostępny w magazynie w ciągu około tygodnia
Przedmiot dostępny w magazynie w ciągu około tygodnia

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

B
Recenzja Audinate Avio w wersji AES3
Bolesław 03.02.2021
Świetnie pomyślane i skonstruowane urządzenie które połączy twoje urządzenie z protokołem AES/EBU do fantastycznego świata sieci DANTE. To małe urządzenie możesz umieścić z tyłu obudowy albo wręcz "zaszyć" w case. Zasilanie dostarczysz poprzez POE. Świetna jakość dźwięku i fakt, pozostania w domenie cyfrowej sprawi, że urządzenie sprawi się świetnie w prawie każdym miejscu toru audio. Dzięki niemu każde urządzenie cyfrowe które ma wyjścia AES/EBU może stać się mobilne i kompatybilne z siecią DANTE. Adresowalność sieci Dante sprawi, że twoje urządzenie od razu będzie widzialne w sieci i nie będziesz miał problemu z identyfikacją.
Ja korzystam jako interface audio do PCM96,
Piszę swoją opinię gdyż urządzenia te są mało znane, a potrzeby cyfryzacji i łączenia z sieciami audio rosną. Dlatego fajnie jest aby takie rozwiązania wdrażać i stosować gdzie tylko zachodzi potrzeba.

B
Adapter DANTE
Buzi 24.11.2023
Co napisać? Światowy standard, świetne wykonanie, dobra cena...