Digitech DOD Carcosa Fuzz

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
W
Uniwersalny fuzz w świetnej cenie
Weedkor 07.04.2023
Naprawdę uniwersalny fuzz pozwalający ukręcić masę ciekawych brzmień - od dość klasycznego, lekko przydławionego overdrive, przez klasyczne fuzzy z czasów pierwszych efektów tego typu po ryczące brzmienia zespołów takich jak Sleep czy Electric Wizard. Niestety, efekt może być głośny - w skrajnych ustawieniach niektórych potencjometrów (warto zaznaczyć, że gałki niejako ze sobą korelują i gałki odpowiadające za hi-cut czy ogólny charakter fuzza wpływają na przykład na zachowanie potencjometru gainu) efekt generuje dość dużo szumów które ciężko zniwelować bramką szumu z racji tego jak są głośne - w skrajnych przypadkach szum słychać nawet podczas grania.

b
Bardzo dobry, uniwersalny fuzz
bhsduhydfuf 14.11.2022
Brzmi tak jak powinien brzmiec dobry fuzz. Dobrze dogaduje sie z reverbem, co jest dla mnie wazne. Dalbym 5, gdyby nie glosny, kiepski przelacznik. Ale czytam, ze innym chodzi dobrze. Wiec moze trafilem na kiepski model ;)