1902 Oceny klientów

Dunlop Tortex Standard 0,88

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 28.03.
R
Turbo Kostka
Roberttt 20.02.2018
Kostkami 0.88 gram juz od jakichs 2 lat, od 10 lat kostkami firmy Dunlop. Uzywam ich glownie do gitary elektrycznej o bardzo cienkich strunach (0.08), gdzie sprawdza sie idealnie. Testowalem wszystkie kostki tej firmy, wybor grubosci 0.88 byl poczatkowo odbierany za dziwny ("taka grubosc do gitary elektrycznej?"), odpowiedz brzmi TAK jak najbardziej. Wiadomym jest ze kostka sciera sie nieco szybciej niz jej grubsze odpowiedniki badz odpowiedniki wykonane z innego tworzywa. Tak wiec dla mnie seria Tortex Standard jest idealna. A takze zachecam do ogrania roznych grubosci ale i roznych tworzyw z ktorych wykonuje sie kostki do gitary.

Legenda
McBuumeln1729 01.04.2019
Absolutnie najlepsze "zwykle" kostki na rynku. Zielony zólwik stal sie legendarny, uzywany przez wszystkich od poczatkujacych po wielkie gwiazdy. Nie slizga sie w palcach, jest wytrzymaly, potrzeba naprawde duzo czasu, by zetrzec kostke o struny. Jedyn wada, jaka mozna tym kostkom zarzucic, to to, jak szybko obrazek zólwika sciera sie z kostki. Czesto po jednej dluzszej sesji juz nie ma po nim sladu. Poza tym godne polecenia kazdemu.
Uzywam tych kostek od wielu lat, zgubilem ich juz pewnie setki i nie zapowiada sie, zebym je zmienial i gubil tez inne.

P
Proletar 30.12.2022
Dosyć wygodne i zielone. Polecam

W
Godne polecenia
Wąski 25.12.2018
Kostke wygodnie sie trzyma. Nie niszczy sie zbyt szybko