Dunlop Ultex Jazz III John Petrucci

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
P
Wysmienite kostki.
Plutonio 05.11.2017
Nigdy nie gralem tak grubymi kostkami. Ale gdy chwycilem te do reki, to juz inne przestaly sie liczyc. Artykulacja ta kostka to piekna rzecz, oddaje wszsytkie nuianse twojej gitary. Inne lzejsze kostki wydaja mi sie za gietkie i nie gra mi sie na nich tak dobrze jak na kostkach Petrucciego. Sa mniejsze od kostek standardowych, ale idealnie leza w palcach,- i sa bardziej ergonomiczne. Inne kostki wydaja mi sie za wielkie i robia niepotrzebny ''balagan'' w dloni. Dobre kostki nie tylko do metalu czy hard rocka.Polecam.

D
Time to start your John Petrucci Psycho Exercises
DDVincent 24.08.2023
Whilst these picks don't make you instantly play like John Petrucci, we all know, that the simple joy derived from using the gear of our idols, can push us to spend more time with our instrument. And the math here is simple: more time plying = more practice; more practice = a bit closer to John's level.
As a bonus: if you spend most of you days practicing, you'll have no time to shave - bang! - instant Petrucci beard!
To sum up: excellent pics - great grip, good durability!

BB
Bysz Bysz 12.09.2023
Bardzo szybkie kostki do gitary, ostre wykończenia - idealne do szybkiego kostkowania & sweep picking . Idealnie oddaje atak. Polecam .