Elixir Nanoweb Light

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 24.04.
m
michał 20.01.2021
Same gwiazdki .Nic dodać nic ująć .Na Elixirach pracuję już kilka lat .Polecam.

W
Struny dla leniwych
Weedkor 26.04.2022
Jeśli nie lubisz zmieniać strun lub nie chcesz wydawać fortuny na regularne zmiany - to produkt dla Ciebie. Struny z serii Nanoweb pozwalają utrzymać świeże brzmienie i komfort gry przez pół roku, a niekiedy i dłużej, więc są dobrym wyborem dla ludzi, którzy mają kilka gitar i po niektóre z nich sięgają tylko "czasem" i dla tych którzy strun zmieniać wręcz nie cierpią. Niestety, za długotrwałość płaci się dość przeciętnym brzmieniem, aczkolwiek jest to rzecz do przebolenia.

fg
best strings
freaky guitarist 31.08.2021
the best strings for me in 10 years

JJ
Lubie rzeczy które działają
JIMI Jawor 12.08.2022
Całe życie grałem na strunach firmy D"addario ale od dwóch lat gram na tych strunach i powiem że trwałość tych strun jest rewelacyjna nawet przy graniu wielu godzin w miesiącu to liczy się w miesiącach .Brzmienie prawie w ogóle się nie zmienia a jeśłi chodzi o podciąganie to są niesamowite. Naprawdę można je mocno zmęczyć podciąganiem i nie pękają nawet po paru miesiącach.Bardzo polecam Cena do Jakośći 10/10

Idealne
Arek1 05.09.2022
Struny świetne,dzięki powłoce nie rdzewieją, są trochę droższe ale inne zmieniał bym dwa razy częściej.

MB
Świetne struny! Żywe złoto!
Marek Busiak 12.04.2023
Struny kupiłem do gitary typu Explorer w combo z AMP marshalla, głównie do grania heavy metalu i Hard rocka. Szybki montaż, naciąg i... rewelacyjne brzmienie, solidny strój, pomimo grubości bardzo miękkie pod palcami, świetnie reagują na nacisk, sprężyste, a zarazem zapewniające bardzo długi i czysty sustain dźwięku. Najlepsze struny na jakich grałem, od lat korzystałem wymiennie z innych firm, ale po tym doświadczeniu czuję, że te zostaną ze mną na dłużej. Zdecydowanie polecam wszystkim fanom cięższych brzmień.

t
Dobre brzmienie na dłużej
tattva 07.10.2019
Pierwszy raz kupiłem Elixiry kilka lat temu. Od tego czasu używam już tylko ich. Są wprawdzie trochę droższe od zwykłych strun, ale przynajmniej wystarczają na dłużej. Zdecydowanie warte swojej ceny.

B
Długowieczne
Brodson 26.10.2022
Bardzo dobre struny, długo zachowują swoje właściwości, polecam!

S
Dobre brzmienie,elastyczne,śliskie
SAMIRO1 23.08.2023
Gdy inne struny zaczynają być tępe te są wciąż śliskie i jasne.

e
Struny Elixir
el.pollacco 30.03.2024
Niesamowicie dobry produkt trwały doskonała jakość brzmienia