23,90 zł

Wysyłka spodziewana do dnia Sobota, 30.03.
Polecam te struny
MariuszŁ 06.05.2020
Od wielu lat to moje ulubione struny. Używam w Stratocasterze i paru Ibanezach. Struny te szybko się układają i od początku brzmią dobrze. Jakość dźwięku nie spada tak szybko jak w niektórych innych strunach. Potrafią wytrzymać na gitarze długo. Moim zdaniem to bardzo udany kompromis pomiędzy pełnią brzmienia a wygodą gry nawet bardzo szybkich partii. Zawsze mam w zapasie kilka opakowań (chociaż pod tym względem przestrzegam przed magazynowaniem ich latami "na zapas" bo jeden komplet kiedyś okazał się po kilku latach być zardzewiały). Przy bieżącym użytkowaniu nigdy nie widziałem na nich nawet odrobiny rdzy. Jeżeli nie próbowaliście to polecam kupić choć 1 komplet dla testu.

s
No nie wiem...
sikor1726 08.02.2021
Kupiłem 3 komplety tych strun. Każdy z nich wytrzymał około tygodnia. W pierwszych dwóch kompletach poddały się struny G; w trzecim komplecie, po kilku godzinach, odplątało się to kółeczko na końcu struny E (9). Myślę, że trafiła mi się jakaś wadliwa partia. Dotychczas zawsze grałem na zestawach Ernie Ball 2221 i wyżej wymienione sytuacje nigdy nie miały miejsca.
Tak czy inaczej, struny brzmią świetnie (dopóki są całe :P )

K
Guitar Strings
KurdtCobain 27.10.2021
My favorite guitar strings. They’re soft and easy to bend! My fingers don’t hurt anymore. I just love them!

a
adrian3202 20.04.2018
Uzywam z telecaster i stratocaster stosunek jakosc cena bardzo dobry wiem ze sa lepsze struny równiez za podobne pieniadze ale powtarzalnosc EB2223 jest porównywalnie taka sama z losowo wybranych kompletów.

a
Klasyka
avii 31.05.2023
Nic dodać,nic ująć, po prostu majstersztyk wśród strun gitarowych.

S
Moje ulubione <3
Skidd11 30.07.2023
Myślę że to najlepszy wybór strun jesli chodzi o kalibr, do elektrogitary. Próbowałem 10, 11.. ale 9 to jest ten złoty środek w ktorym jest świetne brzmienie i łatwość gry

s
Moje ulubione struny!
szczyp 23.07.2019
Według mnie są to najbardziej neutralne struny, wydobywające naturalne brzmienie gitary. Tele brzmi jak Tele a LP jak LP! Do tego są bardzo tanie i mają to klasyczne, rasowe brzmienie.

S
Jakość!!!
Superp77 28.02.2024
Kupuje je od lat i nigdy mnie nie zwiodły. Polecam

F
Polecam
Facet 20.10.2020
Nie ma co się rozwodzić, brać, zakładać, grać!

Porzadne struny
Anonimowy 05.10.2016