24,90 zł

Szacowana dostawa pomiędzy Środa, 24.04. and Czwartek, 25.04.
Erni bdb
Arek1976 07.11.2021
W tej cenie rewelacja struny gada i dzwoni :)

D
Tluste dzwieki
Danielwu 22.01.2023
Do tej pory uzywalem strun o grubosci maksymalnie 0,46.
Po zainstalowaniu tych do mojego Ibaneza do Metalu uslyszalem to, czego szukalem. Grube tluste basy i dobry sustain.Godne polecenia.

V
Swietne struny.
Vuros 01.08.2017
Odkrylem te struny kilka lat temu, najpierw uzywalem tylko ich na moim fenderze jaguarze, a teraz na nowym gretschu.

Struny wytrzymuja okolo 4 tygodnii (w zaleznosci od intensywnosci gry), swietnie sprawdzaja sie w rocku, alternatywie, bluesie, heavy metalu i jazzie.

Grubsze struny basowe daja swietna responsywnosc i sustain, sa swietne do solowania.

FG
Klasyka
Frank Grey 12.12.2022
Dobrze dogadują się z mostkiem Floyd Rose. Tańsze struny nie dawały rady przy częstym podciąganiu, a te są super!

x
great strings
xoph 24.01.2023
I bought these strings mainly because Mike Ness of Social Distortion uses them. They are great for riffs and bends. It also seems to me that they hold the bright sound longer than D'Addario.

p
Świetny artykuł
patryk_st 20.10.2020
Bardzo wytrzymałe, świetnie brzmią. Polecam!

Y
Idealne struny dla profesionalnego muzyka
Yumshow 29.10.2019
Nigdy nie zawiodłem się na produktach Ernie Ball. Moje ulubione struny. Grubość grubszych strun idealnie dopasowana do tłustych rifów. Polecam

S
Struny godne polecenia
Starkv 26.03.2024
Grubsze struny basowe mają świetną, resaponsywność i sustain, mega polecam

G
Great affordable strings
GLIDU 02.02.2024
Great affordable strings. I use them for drop D tuning as well as for standard tuning.