Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Czwartek, 4.04. a Piątek, 5.04.
a
Dobry stosunek jakości do ceny.
a.stawicki 26.10.2020
Interfejs spełnia swoje zadania w studio jak i na scenie. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, ale co za tym idzie posiada swoje ograniczenia. Niestety kanały od 7-9 są na stałe połączone z kanałami odsłuchowymi z przodu przez co jeżeli potrzebujemy 9 kanałów wyjściowych trzeba zrezygnować z odsłuchów. Na szczęście można połączyć kilka interfejsów ze sobą wejściem optycznym.

B
Interfejs, którego używam do koncertów
Bobekk 16.08.2023
Nie ma się do czego doczepić, oprócz jednej rzeczy - używam tego interfejsu na próbach, gramy z zespołem na słuchawkach, które muszą być rozkręcone dość głośno. Niestety wejścia słuchawkowe z przodu przy większej głośności generują przester, przez co muszę słuchawki wpinać do tylnich outputów odpowiadających wyjściom słuchawkowym.

p
Znakomite narzędzie
przem_guitar 07.11.2022
Świetny interface. Używam w domowym studio do rejestracjo gitar. Bardzo niski poziom szumu, bez problemu obsługuje wszystkie sesje. Bezproblemowa obsługa, masa możliwości zarówno podczas rejestracji, jak i podczas transmisji internetowych.

Uwielbiam.

d
d4nn 24.01.2020
Interfejs spisuje się świetnie w moim domowy studiu nagrań. Dynamika na bardzo dobrym poziomie. Możliwość konfiguracji wyjść interfejsu z aplikacji Focusrite Control zasługuje na plus. Bardzo dobre i czyste brzmienie. Jak na razie nie zauważyłem problemów ze sprzętem, które by mi przeszkadzały w rozwijaniu swojej pasji, zobaczymy za kilka miesięcy użytkowania interfejsu :). Produkt godny polecenia do domowego studia nagrań, jak i profesjonalnego zastosowania. :)

m
great gear
mateo13421 08.05.2022
great for recording drums, build quality and sound quality are top in this budget

J
Jordik 28.09.2023
Everything as described , super sound