Fun Generation Mic Stand

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 24.04.
D
Suprise!
Doozy 02.12.2019
I was really surprised with the quality of this stand. Maybe I would use it with high frequency on the road but for the rehearsal room or just to mic up drums etc - its just improperly good :) It would even work for not unduly heavy overheads. Really if you just need simple mic stand, with this price its just must have!
stabilność

Calkiem spoko, chociaz nie jest za dobry dla profesjonalistów.
MikeP28 25.03.2023
Statyw spoko, jak za swoja cene, niestety troche sie gibie, jest dosc ciezki i niestety wykonanie nie jest az tak dobre jak np. w przypadku gravity, atlas albo dynawid. Jesli szukasz taniego fajnego statywu, to mozna w to isc, ale jesli mówimy o statywie dla profesjonalisty to lepiej dolozyc ze stówke i kupic cos lepszego

R
Rafael127 03.01.2022
Statyw zrobiony w taki sposób żeby się szybko łatwo uszkodził(złamał w pół) chodzi o cieniutkie przetloczenie rurki w blachę pod glownym pokretlem. Reszta jak za te pieniądze to super. Niestety ten detal sprawia ze bardzo łatwo uszkodzić statyw wiec pieniążki wyrzucimy w błoto.

W
Tani
Wilk777 13.11.2020
Jest tani więc super, nie rozlatuje się w rękach co zaskakujące w tej cenie. Natomiast nie stoi tak stabilnie jakbym tego chciał, myślę że np. przy cięższych overheadach mógłby być niebezpieczny dla mikrofonów.

m
Dobrej jakości statyw
m4rcin 17.10.2020
Jestem zaskoczony jakością wykonania jak na statyw mikrofonowy najtańszy w tej kategorii. Zamawiałem kilka lat temu minimalnie droższe statywy i ten bije je na głowę pod kątem jakości wykonania i stabilności. Używam go z przeznaczeniem studyjnym. Polecam.

Solidny i stabilny
Kuba Świ 02.06.2020
Dobry, solidny statyw wykonany w całości z materiałów które są wyższej klasy niż wskazywałaby na to cena.

C
Raczej do lekkich mikrofonów
Czapka 01.03.2021
Statyw tani, nadający się do lekkich mikrofonów. Przy cięższym sprzęcie występuje problem ze stabilnością.

GS
Dobry nie drogi statyw
GK Studio 20.11.2022
Małe mikrofony potrafi wytrzymać, z dużymi już będzie problem, ale swoją robotę wykonuje. Świetny wybór za taką małą cenę.

K
Statyw dla początkujących
KrzysztofC 09.10.2023
Statyw dobry dla początkujących, lecz jeśli chodzi o używanie go do profesjonalnych studyjnych warunków lepiej zainwestować w droższe statywy. Mało stabiny, w stosunku do ceny okej

SG
Świetny statyw.
Saimon Galus 09.03.2021
Niesamowity na plus jeśli chodzi o współczynnik cena-jakość !
Bardzo fajny statyw za niewielkie pieniądze. Zamawiam kolejne.