Gator G-Mixerbag-1306

Szacowana dostawa pomiędzy Środa, 24.04. and Czwartek, 25.04.
k
Zawodowa torba-futeral do mikserów X Air
krasek4u 23.10.2017
Kupilem razem z mikserem X Air 18 i nie zaluje. Bardzo dobrze wykonana, dobrze dopasowana torba. W zestawie 2 wypelnienia do wykorzystania przy mniejszych modelach mikserów.
Minusów torby nie znalazlem. Dobrze chroni mikser. Wiadomo, nie jest to twardy case, wiec trzeba sie z nia obchodzic delikatnie, ale w 100% spelnia swoje zadanie. Szczerze polecam

D
Super mięki case
Dylu26 20.03.2024
Super case do Behringer X-Air 18. Bardzo dobrze się go używa. Kupiłem go prawie 7 lat temu. I do obecnej chwili nic się nie zepsuło. Gorąco polecam

k
Idealna torba
ka2d2 21.06.2018
Mam torbe razem z Behringer XR16, jest solidna, chroni dobrze zawartosc przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Polecam.

Uzywam torby czasami takze do mojej cyfrowej lustrzanki :)

Maly zespol
Anonimowy 15.11.2016
Chroni Mikser Bechringer xr18 przed uszkodzeniami mechanicznymi, zwieksza mobilnosc dodatkowa kieszen jest dobra do przechowywania okablowania oraz przejsciowek. Pasek na ramie zwieksza wygode przenoszenia.
Polecam produkt.

KP
Doskonale!
Król Pruszcza 17.10.2022
Bardzo dobrze wykonany, idealny wymiar pod XR18

K
Doskonałe dopasowanie i wykonanie
KrzysiekChris 04.03.2024
Doskonałe dopasowanie do urządzenia i wykonanie. Super, że Thomann podpowiada/sugeruje ten case. On na prawdę doskonale pasuje to tego stare boxa. Jest bardzo dobrze wykonany.