Gravity Vari-G 7

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 17.04.
m
Tak, spełnia oczekiwania
moye 05.03.2021
Szukałem stojaka dla moich gitar i ten idealnie mi podpasował, mieszczą się w nim moje gitary, akustyczna, elektryczna LP, elektryczna ST, basowa. Od biedy może by się zmieściła jeszcze jedna akustyczna lub dwie elektryczne ale byłby ścisk. 7 gitar to raczej tylko elektryczne deski mogłyby się zmieścić. Generalnie wykonanie jest super stabilność również. Jedyne na co bym zwrócił uwagę to te plastikowe uchwyty w których stoją gryfy czy będą trwałe, ale w tej cenie jest super i polecam

K
prawie dobrze zaprojektowany stojak
Konr. 07.12.2022
Produkt spełnia swoje zadanie, choć muszę zaznaczyć, że komfortowo zmieścimy w nim 7 gitar, ale wyłącznie elektrycznych desek typu 'solid', wszelkie 'większe' konstrukcje, np. hollow body, rezonator czy gitary akustyczne, lub też gitary z mostkami vibrato po prostu się tam nie zmieszczą - w moim przypadku 'stojk' zmieści 5 gitar.
Plusy: łatwy montaż, estetyczne wykonanie, solidny wygląd.
Minusy: konstrukcja dopasowana do gitar elektrycznych, rurki pokryte pianką i stanowiące bazę konstrukcyjną stojaka zostały zaprojektowane po kątem umieszczania w nich cięższych gitar z węższymi korpusami. Gitary z pudłami rezonansowymi lub większymi korpusami układają się nieprawidłowo (dobrze ułożony spód skutkuje słabym podparciem gryfu na plastikowych uchwytach montowanych na górnym drążku, i odwrotnie - dobre oparcie 'u góry' równa się nieprawidłowe podparcie korpusu). Kolejny minus to plastikowe chwyty na gryf - przydałaby się odrobina pianki.
Z założenia produkt spełnia swoją funkcję.

m
very good
maciejmaciej 29.06.2020
I wouldn't say it's rock solid, but I'm not affraid to put my instruments there. for home use it's perfect and you won't look back

T
Good multi guitar stand
Tymk 08.08.2023
It's just a good multi guitar stand for $65. And i wouldn't squeez 7 guitars in it, 5 max to have some room between them.

N
Stabilny i wytrzymały
NightCrawler 30.08.2023
Stojak służy mi od kilku lat i nie miałem z nim najmniejszych problemów. Poza dużą ilością miejsca na gitary jest też łatwy w transporcie.

Good for the price
Matt404 30.12.2023
As described - works fine, but not sure if I will risk keeping 7 guitars on it. Still, fine with 3 bassess and 3 electrics.