Harley Benton Custom Line CLD-1048SCE NS
Krótki czas oczekiwania (zazwyczaj 2-5 dni)
Krótki czas oczekiwania (zazwyczaj 2-5 dni)

Produkt został zamówiony i ma być do nas dostarczony w przeciągu kilku dni.

F
W tej cenie? GENIALNA!
FilipK 29.10.2018
Kupilem ta gitare dla znajomych, którzy nie chcieli wydac za duzo. Jako ze mam juz 2 basy HB i jestem z nich zadowolony (mam jeszcze Mayonesa i ESP wiec "tlo" dla HB tez jest) postanowilem, ze polece cos z "Thomannowego" HB. Oczywiscie poczytalem opinie, obejrzalem kilka testów na dostepnych kanalach...
Gitara dotarla i bylem nia na tyle oczarowany, ze 2 miesiace pózniej kupilem jeszcze dwie, dla siebie i brata. Tak wiec swoja opinie wystawiam na podstawie 3 egzemplarzy, a to juz jest znaczaca próba.
Brzmia swietnie, wykonane sa z porzadnych materialów. Wiem, ze sa tacy, którzy doszukuja sie jakichs szpachli, itp. ja w tych 3 egzemplarzach niczego takiego nie dostrzeglem. Gdybym byl bardzo czepialski móglbym w kazdej z nich znalezc jakies minimalne niedociagniecia. Jedna miala zbyt wysoka akcje strun (do korekty). Druga delikatnie zbyt szeroki rysunek slojów, co moglo sugerowac miekkosc drewna. Trzecia z kolei niewielka skaza na lakierze na gryfie (drobne ziarno - równiez do korekty). Sa tacy, którzy zarzucaja temu modelowi kiepski preamp czy niezbyt dokladny tuner. To wszystko jednak byloby moze uchybieniem gdyby gitara kosztowala 5-10x wiecej. W tej cenie - szczerze polecam. Nie sadze, zeby mozna bylo kupic cos lepszego.
WARTO!!!

w
waldemar.jancz@gmail.com 22.09.2020
Gitara gotowa do grania, tylko nastroić. nie wymaga tuningu u lutnika. Akcja strun rewelacja, wysokość strun zgodna z metryczką. Stroi na wszystkich progach. Zdecydowanie polecam.

D
Dziadek_M 06.11.2019
Gitara jest ładna mimo małej skazy lakieru na płycie wierzchniej. Zgłosiłem to w sklepie Thomann i błyskawicznie otrzymałem propozycję rozwiązania tego problemu. Dla mnie najważniejszy był szeroki gryf tej gitary . Co do samego grania to wydaje mi się trochę twarda. Pewnie będę musiał dać bardziej doświadczonej osobie do regulacji i być może wymiany strun.

K
Ta gitara jest piekna!
Kacu 13.10.2017
Moim zdaniem jest to rewelacyjna gitara jak na ta klase cenowa
Bardzo ladny jest tu dzwiek i wykonczenie. Drewno równiez bardzo dobre
Nic nie brzeczy , jest OK!

N
Bardzo dobry sprzęt
Nabuchodonozor 08.05.2019
W tej półce cenowej nie do pobicia.

Dobrze wykonany ze strarannością, brzmi, co jest dużą zaletą.