Harley Benton Custom Line CLJ-412E NT

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 18.04.
Super stosunek jakosci do ceny
Anonimowy 25.10.2016
Jestem z zawodu muzykiem sesyjnym i gram czesto wystepy na zywo, takze bez dodatkowego naglosnienia dlatego tez potrzebna mi byla gitara akustyczna o duzej glosnosci. Doskonaly rozwiazaniem okazala sie 12 strunowa gitara akustyczna Harley Benton.

Pomimo niskiej ceny gitara zostala wykonana bez zarzutu, zarowno pod wzgledem technicznym jak i wizualnym. Wioslo brzmi bardzo dobrze zarowno akustycznie jak i z przystawki piezo. Gitara zostala wyposazona w preamp wiodacej firmy Fishman co jest duzym plusem.

Za pomoca preta korekcyjnego w gryfie ustawilem przyzwoicie niska akcje strun, dzieki czemu komfort gry jest dosc wysoki.

Gitare moge polecic kazdemu kto dysponuje niewielkim budzetem a potrzebuje dobrze wykonanej i swietnie brzmiacej, glosnej gitary akustycznej.

J
Pełne, pozytywne zaskoczenie
Jarekk 21.04.2020
Gitara pięknie wykończona i dobrze wykonana, bez żadnych wad. Bardzo dobre brzmienie z pudła i po podłączeniu. Co prawda wymagała pewnej regulacji, wymiany siodełka i dopasowania mostka ale teraz to pełnowartościowy sceniczny instrument za niewielkie pieniądze.

a
POLECAM, NIE JEST TO PROFESJONALNA GITARA, ALE ZA TE PIENIEDZE BRZMI SUPER
aratig 04.01.2018
plyta wierzchnia z litego swierku robi swoje, bardzo dobrze brzmi
jak na moja reke gryf pasuje idealnie
gitara wykonana bardzo dokladnie i ustawiona dobrze
polecam !

k
kiedrzyn 19.12.2017
gitara ma swietny desing ale niestety nie brzmi tak jak wyglada.

b
Bardzo fajna gitarka!
b0nba 18.08.2023
Gitara jest dobrze wykonana, stosunek jakości do ceny jest na prawdę dobry. Brzmi bardzo dobrze już po wyjęciu z pudełka. Pudło Jumbo daje radę. Polecam!

w
Gitara
wojtasik0912345@gmail.com 15.10.2022
Gitara pięknie brzmi i jestem zadowolony