Dostępny za 4-5 tygodnie
Dostępny za 4-5 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

Pierwsza klasa!
AbOrienteLux 17.03.2021
Przymierzałem się do kupna tej gitary po wielodniowym przeglądaniu opinii i testów. Zaryzykowałem i jestem pod wrażeniem. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonania. Gitara prezentuje się pięknie, stroi na całym gryfie. Progi równe, nie wystają poza gryf. Potencjometry i przełącznik działają bez zarzutu. Mogłaby kosztować znacznie więcej i też warto byłoby ją kupić. Niezdecydowanym polecam.

WN
Wiktor N 28.08.2023
Przeglądałem przeróżne testy tej gitary, zdecydowałem się na jej zakup, i muszę powiedzieć że gitara za tak małe pieniądze jest naprawdę niesamowita, wykonanie pierwsza klasa, dźwięk także nie odstaje od droższych gitar. Polecam z czystym sercem

Anonimowy 28.04.2022
wyregulowałem skalę i graj z przyjemnością, gitara się buduje. Bardzo zadowolony z jakości gitary 5++

AF
Dobra cena do jakosci
Antoni F 15.01.2023
gitara bardzo dobra jak na swoja cene. Bardzo polecam

a2
andy 23 27.04.2021
Gitary używam w domu. Za tą cenę wykończenie gitary bardzo fajne. Oferuje to co mają kilkakrotnie droższe gitary. Potrzebowała kilku drobnych poprawek, kilka ostrych krawędzi i doszlifowanie progów, kosmetyka.