Produkt będzie dostępny w ciągu kilku miesięcy
Produkt będzie dostępny w ciągu kilku miesięcy

Ten artykuł zostanie wysłany natychmiast po dostawie do nas. Niestety tym razem nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty wysyłki.

b
Dobra gitara ze świetnym brzmieniem.
bw03@o2.pl 05.10.2021
Świetny stosunek ceny do jakości. Brzmienie jest naprawdę dobre, nawet przester brzmi przyzwoicie, a co do tego miałem wątpliwości przed zakupem. Po regulacji gitara jest całkiem wygodna, choć nie udało mi się dostatecznie obniżyć akcji strun. Siodełko jest bardzo wysokie, polecam od razu je spiłować lub wymienić. Struny w zestawie też raczej niskiej jakości więc lepiej od razu zaopatrzyć się w lepsze.

Jeśli chodzi o wykonanie poszczególnych elementów to wszystko było spasowane wobec tego montaż obył się bez większych problemów. Co ważne jeśli ktoś planuje traktować tę gitarę bejcą to jest ona fabrycznie pokryta jakimś podkładem/lakierem i zeszlifowanie go wymaga czasu, pracy i raczej narzędzi, żeby kolor był jednolity.

Polecam także od razu wykonać ekranowanie komory potencjometrów. Po wyklejeniu jej folią miedzianą wyraźnie mniej trzeszczy i brumi, szczególnie na przesterze. Biorąc pod uwagę niewielki koszt takiej folii myślę, że lepiej jest zrobić to od razu przy składaniu gitary.

Moja ocena 5/5, oczywiście w swojej półce cenowej. Dobra jakość wykonania i brzmienie, lepsze od gitar w tej cenie z którymi miałem styczność. Polecam, ciekawa gitara za niewielkie pieniądze. Dla lubiących majsterkować dużo zabawy przy składaniu i ewentualnym malowaniu.

D
dobry zestaw do personalizacji i ulepszen
Derr 09.03.2018
dobre wykonanie, gryf swietny - do wlasnej personalizacji swietny zestaw poczatkowy. polecam