Harley Benton Electric Guitar Kit T-Style

Wysyłka spodziewana do dnia Sobota, 30.03.
r
tele killer
rażony 09.02.2022
zrobilem kilka tych gitar - gra na nich wielu moich znajomych - brak negatywnych uwag. Wiadomo ze trzeba trochę serca włożyć by to grało przyzwoicie ale za tą cenę to jest rewelacja

u
OK za te cene
userpassword 23.02.2018
Hobbystycznie mozna z tego zlozyc sobie gitare - czemu nie :)
Plusy:
+ korpus z solidnego drewna (u mnie 2 kawalki)
Minusy:
- nierówno nabite progi - potrzebny szlif wyrównawczy
- kiepskie przetworniki - daje zmulony dzwiek
- swieze drewno - otwierajac opakowanie w calym domu rozniósl sie zapach tartaku ;)

Reszta dziala jak powinna (w tym napinanie gryfu). Wiec jak ktos chce tele i chce sobie przy nim podlubac to moze byc.

a
Fajna baza pod gitarę
adriandariusz 09.03.2023
Ogólnie ocena dotyczy już zmodyfikowanej gitary, ale sam kit jest świetną bazą do modyfikacji, w zestawie mamy wszystko, ale po wymianie strun, kluczy, przetworników, progów i kabli na lepsze możemy mieć bardzo dobrą gitarę za niewielkie pieniądze. Jeśli ktoś dysponuje umiejętnościami obróbki drewna, lutowania, malowania, szlifowania progów i ustawiania gitary można zrobić naprawdę świetny instrument, który brzmi jak american fender.

p
Dobry DIY tele
persu 02.04.2022
Z potrzeby eksperymentowania zainwestowałem w ten DIY tele, który jak za te pieniądze nie ma większych wad. Podoba mi się szczególnie satynowy gryf. Złożenie zajmuje mało czasu. Dużo zabawy szczególnie przy malowaniu. Polecam

Zaskakująco dobry sprzet
Anonimowy 27.12.2022
Gitara po zlozeniu jak najbardziej nadajaca sie do gry. Najwiecej zabawy daje skladanie i jak w moim przypadku modyfikowanie :) przystawki odrobine mula ale w tych pieniadzach nie ma sie czego spodziewac :)

D
Świetna zabawa
DaveMustain 13.01.2024
Uważam że ten zestaw jest bardzo dobrym początkiem poznawania bebechów gitar elektrycznych. Oczywiście wykończenie korpusu nie jest idealne ale przecież i tak jest to baza na malowanie a przed tym piaskowanie ;)

Świetna zabawa i dobra jakość
.misha. 05.03.2024
Kit do budowy gitary to świetny pomysł. Daje możliwość stworzenia spersonizowanego instrumentu i przy okazji uczy budowy gitary elektrycznej.
Dobry stosunek cena/jakość - szczególnie cieszy dobrze wykonana podstrunnica oraz progi, które w moim egzemplarzu są precyzyjnie osadzone i wypolerowane. Pozostałe elementy również bez zastrzeżeń.