12,30 zł

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 17.04.
D
Wszystko OK
Dzik 16.07.2021
Spełnia świetnie swoje zadanie w pedalboardzie - w tym przedziale cenowym nie ma żadnych wad.

N
Chip and good
Neequo 01.11.2021
There is nothing to complain about at this price. Works seamlessly.

MB
Krótki kabel do efektów
Marek Busiak 07.02.2023
Bardzo podstawowy kabel do podpiecia i polaczenia efektów gitarowych. Dobry do domowego grania, mam dwa takie, lacza mi 3 kostki efekty bossa. Nie zauwazylem istotnego spadku jakosci dzwieku. Jesli ma to byc pierwszy kabel do scalenia ukladu efektów moge z czystym sumieniem polecic.

j
swietne wykonanie w niskiej cenie
jamses 30.11.2017
Polecam kable do laczenia ze soba efektów, wszystko dobrze sie uklada i dziala bez jakichkolwiek zastrzezen,

C
Działa niezawodnie
Cas_Fatamorgana 14.08.2023
wtyki się nie ruszają, jest dobrze wykonany, polecam

B
Polceam
Bolus 29.12.2023
Siedzi w pedalboardzie od ponad roku i wszystko działa. Ze względu na swoją płaskość jest łatwy w organizacji. Wtyczka jest płaska i lepsza niż RockBoard (bo mniejsza).

K
Kabel patch
KrzysztofC 09.10.2023
Spełnia swoje zadanie. Dobry do pedalboardów i łączenia pedałów gitarowych. Nie miałem żadnych problemów używając kabla. Bez szumów. W stosunku ceny do jakości - bardzo polecam

s
good
szymek 29.12.2023
nothing much to say, gets the job done