Dostępny za 9-12 tygodnie
Dostępny za 9-12 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

PW
Inspirational Instrument.
Piotr W. 04.02.2022
This guitar is very bluesy and very expressive. The slight imperfections only add to its character. It is all made of maple wood. Its sound is bright and rich in nuance. Cheap strings are worth replacing with normal ones right away. The fingerboard is worth treating with lemon oil, as it is very dry. Other than that, super instrument. A beautifully and strongly singing guitar.

K(
Świetna gitara warta doinwestowania
Kris2004 (Krzysiek) 18.11.2022
Gitara przyszła jak zawsze zapakowana w sposób profesjonalny. Firma kurierska jak zawsze katastrofa. Warto zmienić dostawcę, bo to rzutuje na opinię o Thomannie. Ale ad rem....

Gitara jest najkrócej mówiąc piękna. Trafiłem (dlaczego to nie może być normą???!!!) wykończenie bez jakichkolwiek wad.

Lakier, wykonczenie - wszystko wprost idealnie. Progi jak w każdej nowej gitarze proszą o odrobinę troski, ale nie ma co przesadzać.

STRUNY - nowe, śwwietne. Gryf prosty, progi ok nabite, niemniej przy ustawieniu maksymalnie niskiej akcji strun warto wyeliminowac brzęczenie na strunie D na 14 progu. To jedyna "wada" w moim egzemplarzu.

Gałki potencjometrów od razu do wyrzucenia - nie pasują do klasy gitary, a nadto kręcenie nimi to max irytacji (ja natychmiast wymieniłem).

Płytka maskująca w kolorze kremowym - do usunięcia - gitara zyskuje na profesjonalizmie, estetyce, klasie - proszę spróbowac, ja nie załuję :)

Potencjometry chodzą gładko, z oczekiwanym oporem, działanie mocno odczuwalne.

Przełącznik przetworników bardzo dobry, dynamiczny z miłym "kliknięciem" przy przełączaniu.

Przetworniki zaskakujaco świetne, pełne brzmienie, dobry dół, dynamiczny, góra nieco zbyt ostra ale nie przeszkadza. Połączenia przy wykorzystaniu przejść przetworników w pojedyncze cewki - świetna robota, naprawdę odczuwalne zmiany i różnorodność barw i dynami.

Podstunnicę od razu potraktowałem olejkiem - pije "jak smok" więc warto bo widać ze wysuszona.

Kolor lemon - no cóż, przed snem warto podziwiać - jest pięknie. Już sam widok gitary czyni dzień lepszym! Co do strun, po jakimś czasie z nałozonych tu 10 - przejde na 9 bo spokojnie można, a nadto ja nie gram "mocno" i nie "na....lam" w uniesieniu.

Odrębna sprawa to PODZIĘKOWANIE dla THOMANN za to, że jest ten rozdiał w ofercie sprzętu na "nówki" i tzw zwroty oznaczane, co buduje szacunek klienta. Nie rozwijam. Gitaraa to mój kolejny zakup, więc mogę powiedzieć, że to mój sklep, a skoro tak, to z pewnością otrzymam jakiś prezent od Thomanna.... Oczywiście żartuję. Podsumowanie krótkie - świetnie zainwestowałem kasę - gitara jest - moj egzemplarz - doskonały. POLECAM!!!

Great Guitar
Anonimowy 13.07.2016
Neck is very comfortable. Sound is very bright and clear. No fret buzz. String action low. Intonation also ok.