Dostępny za 5-7 tygodnie
Dostępny za 5-7 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

Rewelacja!!!
Anonimowy 14.03.2017
Jak zwykle firma Harley Benton mile mnie zaskoczyla.
Stosunek jakosc do ceny jest wprost nie do uwierzenia. Jak mozna za tak male pieniadze robic tak swietne gitary?!
Polecam!

T
Tania dwunastka
Tomies 12.04.2022
sto euro za gitarę sprawia, że trudno oceniać ją w kategoriach poważnego instrumentu. A jednak. Brzmi nadzwyczaj dobrze, intonacja i akcja strun ok, po regulacji naprawdę wygodnie.
Niestety dużo do życzenia pozostawia kontrola jakości. Np drugi prożek wystaje wypychając binding - jest wyczuwalna górka. Szyjka w okolicach XII pozycji została zbyta mocno wyszlifowana - wyraźne wgłębienie wyczuwalne przy przesuwaniu dłoni. Mam nadzieje, ze po czasie się nie odkształci (w końcu działa na nią naprężenie dwunastu strun). Wygląda świetnie, zdecydowanie jak instrument z dużo wyższej półki

T
Gitara brzmi nadzwyczaj dobrze. Posiada bardzo głębokie brzmienie
Tomaszek 27.07.2020
Na niższych pozycjach gra się bardzo dobrze i wygodnie. Nieco trudniej w wyższych pozycjach. Może jednak jest to kwestia nieco dłuższego grania, dlatego nie wystawiam oceny negatywnej

AS
Fajna dwunastka dla kazdego
Adam Szarek 11.03.2019
Po krótkiej wizycie u lutnika mysle, ze bedzie mi sluzyc jak poprzednia Yamaha FG 410 - 12 - gralem na niej ponad 20 lat.

K
Dobra
Krzy? 22.06.2022
Solidnie wykonczona i dla mnie srednio zaawansowanego jest wystarczajaca za taka cene.....

D
Nie ma lepszej gitary 12-strunowej w tej cenie
DaveKey 01.04.2024
Zero zastrzeżeń, świetny wygląd, super brzmienie - czego chcieć więcej? Setup fabryczny był jak najbardziej ok, podstrunnica może trochę sucha ale biorąc pod uwagę jak tani jest to sprzęt to i tak 10/10.

K
Tragedia
Kamilz 12.02.2023
Ta gitara to śmietnik. Nie daje rady z 12stoma strunami i he wciąż zrywa. Podstrunnicę dociete niechlujnie, jedna struna wyżej druga niżej.. Wiem, że to gitara za 100e ale oczekiwałem, że będzie sprawna. Jeden plus - brzmi pięknie, jak 12 strun, nawet z rozjechana menzura.