Dostępny za 4-5 tygodnie
Dostępny za 4-5 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

b
Rozczarowanie
bedroom_warrior 01.11.2020
Gram na gitarze i chciałem mieć prosty, estetyczny bas do home recordingu i ogólnie zabawy. Miałem wcześniej kilka tanich basów w ręku (m.in. Corta), więc mam porównanie, i liczyłem na coś po prostu grającego. Niestety, rozczarowałem się.

Plusy:
+ estetyka (oczywiście kwestia subiektywna);
+ cena;
+ działająca elektronika.

Minusy:
- ten bas jest potwornie, makabrycznie ciężki; granie na stojąco nie wchodzi w grę;
- bardzo toporny, gruby gryf, po prostu mało przyjemny;
- słabe siodełko, widać, że wykonane po kosztach: marnej jakości plastik, niestarannie nacinane, po prostu tandetne;
- słaby setup; bas jest makabrycznie twardy, akcja jest wysoka;
- gniazdo: płytka, w której zamocowane jest gniazdo, sprawia bardzo słabe wrażenie; gniazdo regularnie obluzowuje się, trzeba je dokręcać;
- słabe brzmienie z dechy, tępe, słaby sustain, zwłaszcza przy takiej wadze całości; basy o połowę lżejsze potrafią zabrzmieć o połowę głośniej.

Ogólnie nie polecam.

d
digitalstudio
digitalstudio 20.03.2019
Doskonaly instrument. I na scene i do studia. Sprawdza sie brzmieniowo jak i w lekkosci gry. Wart polecenia niedowiarkom, tym bardziej, ze za tak dobra cene. Nie znajduje w nim zadnej wady, która mogla by mnie do niego zniechecic.To juz drugi taki sam model, który nabylem. Poprzedni mi skradziono.

Great Bass
Anonimowy 13.07.2016
I used to have squier bass for twice price this one is much better.