Harley Benton JB-20 SB Standard Series

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
H
Hektor64 20.09.2022
Nie grałem nigdy na basie tak więc nie mam porównania. Dla mnie ten bas jest bardzo zadowalający gdyż za niewielką cenę amator może nim operować. Bałem się dłuższej menzury i szpadlowatego gryfu, ale jest przyjemny w graniu, rąk nie rani. Profesjonaliści i tak będą szukać na innej półce.

J
Super sprzęt dla początkującego basisty
JanuszRok 10.10.2020
Mamy gitarę od czterech dni.Jestem muzykiem od 1990 roku mam 50 lat i muszę przyznać że kupiłem dla syna który uczy się od 7 roku życia na kontrabasie a teraz rozpoczyna przygodę z gitarą basową i jest to super gitara dla takiego młodzieńca jak mój syn.POLECAM!!!!!!!

Mustek 11.02.2024
Gitara basowa budżetowa i mimo ładnego wykończenia można to odczuć. Należy gitarę ustawić ponieważ nie da się grać na niej na fabrycznym ustawieniu. Gryf płaski bez reliefu, wysoka akcja strun, mało podcięte siodełko pod struny, jeden z wkrętów trzymających gryf do deski nie był przykręcony przez co gryf trzeszczał jak brało się go ręki gitarę. Ogólnie gitara basowa do przygotowania we własnym zakresie ale trzeba poświęcić troszkę czasu i dopracować by móc na niej w miarę komfortowo grać. Za te pieniądze nie można oczekiwać instrumentu ustawionego jak przez lutnika. Na specjalną pochwałę zasługują klucze (dobrze i miękko pracują) i potencjometry. Gitara bardzo ładnie wykonana.. za tą cenę godna polecenia ale wymaga troski od kupującego :)

AO
Anton Omelicenco 05.12.2021
Bardzo fajny instrument za bardzo małe pieniądze!

J
dobry produkt
Jachu 08.12.2023
w tym przedziale cenowym to dobry wybór na początek przygody z gitarą basową.Przesyłka starannie zapakowana,bardzo dobry kontakt ze sklepem.
Gitara trzyma strój,bardzo lekko się gra,akcja strun prawidłowa,wizualnie bez jakichkolwiek wad mechanicznych. Jednym słowem strzał w dziesiątkę
Jeżeli chcesz się sprawdzić czy bas jest dla Ciebie zdecydowanie polecam ten produkt

P
The best bass guitar in comparison quality to price
Piotr1691 27.08.2021
Very good quality with good finishes, beautiful soft and warm sound. Bass keeps tuning. Knobs works pretty well.
Amazing bass on a budget.

P
Na poczatek warto
Polars 02.02.2023
Za niewielka cene bardzo dobrze wykonany sprzet bez zadnych niedoróbek, wszystko jak najbardziej do siebie pasuje co do samego dzwieku wszystko jest w porzadku.

MG
Marcin Gąsior 04.01.2021
Przyjemny basik do domowego użytku, spokojnie daje radę przy nagrywaniu demówek.

Anonimowy 06.11.2022
You can't beat the price. If you're looking for an entry level jazz bass, here it is.

1dz_sb 10.02.2024
dźwięk super, ale progi w moim basie są zbyt ostre i ocierają palec przy dłuższej grze