Harley Benton ST-20 BK Standard Series

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 19.04.
P
Właśnie znalazłeś najlepszą gitarę w stosunku ceny do jakośći
Phade 12.04.2020
Gitara zakupiona kilka dni temu bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, kupując gitarę w tak niskiej cenie patrzymy na to sceptycznie, wiadomo że nie ma cudów, ale jeżeli mowa o stosunku ceny do jakości, ta gitara świetnie spełni swą rolę, Wykończenie jest w porządku, również brzmi bardzo dobrze jak na cenę. Są drobne minusy, gdzieś niedoszlifowane itd, ale nie rzucają się w oczy i dostrzegą je raczej tylko ludzie mający sporo doświadczenia z instrumentem. Nie wpływają one na codzienne użytkowanie.
Świetnie spisała się również obsługa,
W zamówieniu pomyliłem jeden produkt, napisałem maila na adres kontaktowy Thomman, problem został błyskawicznie poprawiony.
Gitara przyjechała w 3 dni, w zestawie jest nawet przeciętny kabel.
Gorąco polecam początkującym :)

J
Dobra gitara na start.
Jackob1230 07.05.2018
Zakupilem te gitare w styczniu tego roku i gram na niej od 4 miesiecy. Mimo ze jest to niska pólka cenowa, gitara na prawde, daje rade. Udalo mi sie ustawic niska i bardzo wygodna akcje strun (ok. 2 mm na 12 progu); instrument bardzo przyzwoicie stroi; mostek, a wiec i menzura sa w pelni regulowane; pokretla i pieciopozycyjny przelacznik dzialaja bez zarzutów. Jedyna rzecz do której mozna sie przyczepic to luzny jack ale i ten problem da sie latwo rozwiazac. Gitara nadaje sie do grania zarówno delikatnego bluesa jak i ciezkiego rocka, troche gorzej natomiast radzi sobie w metalu.
Podsumowujac, jest to swietny wybór na pierwsza gitare i rozpoczecie nauki na tym instrumencie, natomiast doswiadczony gracz z pewnoscia zauwazylby drobne usterki i niedoskonalosci w brzmieniu.

G
Bardzo dobra gitara, idealna dla początkujących.
Gchuby 15.09.2022
Gitara przyszła po 3 dniach i jest ona cała i nie uszkodzona. Wszystko działa jak należy! Pozdrawiam

D
Polecam w 100%!
DaveKey 23.11.2022
W tej cenie nie znajdziecie lepszego Stratocastera. Nie jest to gitara idealna (końcówki progów są dość ostre, akcja strun mogłaby być niżej, pickupy i klucze też nie są wybitne. Ale biorąc pod uwagę jak tani jest to instrument, zdecydowanie jest to jedna z najlepszych gitar z tej półki cenowej. Według mnie przebija np. Squier Bullet Stratocastera i z łatwością może konkurować z Squierem z serii Affinity.

Bardzo zadowolona
Syska 03.06.2023
Gitara jest idealna dla poczatkujacych.Jesli dopiero zaczynasz przygode z gitarami,serdecznie moge polecic ta.Wzmacniacz jest ok,kable tak samo.Wysylka z pelni sprawna i szybka.Jestem w pelni zadowolona z tej gitary i moge ja smial polecic poczatkujacym.

Serdecznie Polecam
SebastianBarciak 26.03.2024
Dobry sprzęt spełnia swoją role bardzo polecam jak na tą cene świetnie się prezentuje

Samaelhadesu 19.02.2023
Gitara dobrze wykonczona a progi równo nabite. Przetworniki bardzo dobre do rocka a na czystym kanale bez zanieczyszczen. Gniazdo na kabel stabilne a volume i tone nie trzeszcza. Most zablokowac oraz zalecal bym wymiane siodelka na grafitowe.

v
świetna gitara za niską cenę
varighet 20.02.2023
przyszła z kilkoma rysami ale poza tym jest w porządku, przyjemnie się na niej gra, idealna dla osób szukających dobrego sprzęt uza niewielkie pieniądze

RR
Niema lepszej gitary za tą cenę
Radoslav R 09.05.2023
Bardzo dobra gitara, bardzo korzystna cena

i
Fajna gitara
iCanWin 08.10.2023
Ja znawcą nie jestem ale jako osoba początkująca mogę powiedzieć że gitara jest świetna i godna polecenia. Akcja strun fajna. Struny dołączone do zestawu nie są złe i spokojnie można na nich trochę pograć. Super gitara