Harley Benton ST-Junior BK Standard Series

Wysyłka spodziewana do dnia Sobota, 30.03.
m
Dobra gitara i to nie tylko dla dzieci
marcenty 04.08.2019
Bardzo przyzwoita gitara, zarówno dla małych adeptów jak i jako instrument podróżny.
Początkowo kupiona jako instrument dla nauki dla dziecka okazała się na tyle dobra, że pełni funkcję gitary na wyjazdy na wakacje i już nikt nie chce wozić pełnowymiarowej. Wykonanie jest OK, podobnie jak dźwięk ale to nie są wyróżniki wśród konkurentów, jest nim rozmiar i waga. Łatwo pakuje się ją do bagażnika (bez obawy że pęknie gryf), do tego kombo na baterie i zestaw gotowy. Stosunek cena/jakość idealny.
Polecam

W
Jak na juniora nie jest zle
WWWWW 23.01.2018
...aczkolwiek jakosc progów i profil gryfu pozostawia nieco do zyczenia. I tak jednak nie ma co narzekac - porównywalem z dwiema innymi gitarami juniorskimi i ta byla najlepsza. Dzwiek bez zarzutu.

SE
Solar Eclipse 12.03.2024
Gitara zamówiona dla czteroletniej dziewczynki, jako uzupełnienie głównej pasji, czyli nauki gry na skrzypcach. Gitara wykonana bardzo przyzwoicie, aczkolwiek wymagała kilku wręcz standardowych poprawek - podszlifowanie zakończenia progów, dokręcenie gryfu, poprawka mocowania kluczy. Wiadomo, jest to sprzęt na absolutny start, i pewnym jest, że przynajmniej po roku, dwóch idzie w odstawkę... Brzmieniowo daje radę, ale niestety sposób mocowanie pickupów uniemożliwia ich wymianę. Jest to chyba jeden z większych minusów tego wiosełka.
Córka zdecydowanie woli skrzypce, ale gitara została na pamiątkę :)

G
Zabawka
GriW 04.04.2022
Gitarka jest zabawką, nie instrumentem. Wygląda solidnie, ale nie da się jej nastroić, momentalnie się rozstraja. Może gdyby miała lepsze klucze? Jestem rozczarowany, mój synek też.