Harley Benton CG200CE-BK

Szacowana dostawa pomiędzy Czwartek, 4.04. and Piątek, 5.04.
Absolutny hit za te pieniądze.
MikeD16 24.01.2021
Nie da się kupić w tej cenie lepszej gitary klasycznej. Wszystko działa wzorowo, po kilku dniach trzyma strój ok (na początku muszą się rozciągnąć struny, co jest oczywiste), brzmi bardzo dobrze. Nie ma się do czego przyczepić. Obniżyłem tylko 1 gwiazdkę za wykończenie, w kilku miejscach trim jest jakby "niedomalowany", ale to kompletne detale. Autentycznie za te pieniądze nie da się kupić nic, co by tak sensownie grało. Polecam.

Aha - drobne "brzęcznienie" ustaje, kiedy włożymy baterię na miejsce :-) W komplecie nie ma baterii i sprężynki od baterii uderzają w klapkę. Po włożeniu baterii na miejsce problem znika natychmiast.

P
PRGotenhafen 24.10.2021
Pierwsze wrażenie - bardzo fajnie wykonane wiosełko. Bliższe przyjrzenie się skutkuje znalezieniem pewnych niedociągnięć w wykończeniu gitary. Szerokość białego paska, która powinna być Konstans, czasami potrafi się zmienić ale w wybaczalnym zakresie.
Dźwięk jak na tą wielkość pudła rezonansowego, bardzo przyjemny, basy fajnie wybrzmiewają. Po podłączeniu do wzmacniacza, gitara nadal nie zawodzi. Generalnie bardzo fajna gitara. A biorąc pod uwagę cenę, Bardzo, Bardzo fajna.

B
Bardzo dobry wybór na początek
Brodson 26.10.2022
Gitara dobrze wykonana, dźwięk przystępny, idealny wybór dla poczatkujacego gitarzysty. W tej cenie ciężko znaleźć nowy i tak samo dobry Instrument.